ağır yük taşımacılığı | Rota Lojistic

Standart dışı yük tanımı kapsamına dâhil olan her nitelik ve nicelikteki ağır yüklerin  uluslararası nakliyesi konusunda siz değerli müşterilerimize profesyonel ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda esnek çözümler sunan Rota Lojistic fiyat konusundaki beklentilerinizi de karşılıyoruz. Sektörün  en uygun fiyatlarıyla çalışıyoruz. Boyutları ve kendine has özellikleri sebebiyle özel ekipman ve taşıma yöntemlerine ihtiyaç duyulan her tip ağır yükü dünyanın dört bir yanına taşıyoruz. Ağır yük taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında şantiyeden şantiyeye her tür hammadde, iş makinası, inşaat malzemesi nakliyatı gibi taleplerinizle birlikte yurt dışına ihraç ettiğiniz ağır yük kapsamında her tip malzeme ve hammaddenin nakliyesini  yapmaktayız.

Uluslararası ağır yük taşımacılığı konusundaki deneyimimizle sizlere sorunsuz, her zaman en güvenilir organize taşımacılık ve lojistik çözümlerini sunan firmamız gelişen teknolojiyle paralel şekilde filosunu güncellemek üzere yatırımlarını sürdürmekte, bu sayede ağır yük nakliyesine ilişkin her nitelik ve nicelikteki talebe çözüm sunabilmektedir. Boru hattı, vinç, iş makinası, inşaat ekipmanları gibi standart dışı boyut ve ağırlıkta olan her tür yükü; okyanus ötesi ülkelerden Avustralya’ya, Avrupa’nın dört bir yanından Afrika ve Uzakdoğu’ya kadar dünyanın dört bir yanına uluslararası nakliye hizmeti veriyoruz. Rota Lojistic bünyesinde görev alan ve her biri kendi, alanında tecrübe ve deneyime sahip profesyonel kadrodan oluşan ekip arkadaşlarımız, gabari dışı, ağır yük nakliye hizmetlerine ilişkin ihtiyaçlarınıza size özel lojistik operasyonu planlamalarıyla yanıt verirler. Belirlenen nakliye  firmanıza özel planlandığı için ağır yük nakliyatı hizmetlerimizden hem en ekonomik şekilde faydalanır hem de yükünüzün güvenle nihai noktaya ulaştırılacağından emin olursunuz.

Uzunluk ve ağırlık bakımından standart dışında kalan nakliye çeşitleri gabari dışı taşıma kapsamına girmekte, Rota Lojistic ise bu nitelikteki her tip ağır yükün yurtdışı nakliyatında sizlere işlevsel ve firmanıza özel çözümler sunmakta. Geniş acenta ağımız, tüm ihtiyaçlarınıza kusursuz çözüm sunabilecek nitelikteki ekipmanlarımız ve uluslararası nakliye konusunda deneyim sahibi profesyonel ekibimiz ile işletmenizin ağır yük nakliyatıyla ilgili tüm taleplerini karşılayabilecek hizmet çeşitliliğine ve profesyonelliğe sahibiz. Ağır yük taşımacılığında taleplerinize bağlı olarak farklı nakliye türevleri ve alternatif güzergâhlar sayesinde sizlere için en ekonomik hizmet seçeneklerini oluşturuyor, dünyanın dört bir yanına malzemelerinizi hızlı ve özenle taşımasını gerçekleştiriyoruz. Ağır yük taşımacılığıyla ilgili yerine getirilmesi zaruri olan prosedürlerin tamamı hakkında geniş bilgi sahibi ekibimiz, evrak işleriyle uğraşmanıza gerek bırakmayacak pratiklikte çözüm ortalığı hizmetleriyle nakliyatın sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Standart dışı boyut ve ağırlığa sahip, ağır yük kapsamındaki taşımalar için firmanıza özel lojistik operasyon planlaması yapan ekibimiz, işin sadece planlama kısmında görev almakla kalmaz. Sahada aktif görev alan profesyonel ekibimiz denetimi elden bırakmayarak, ağır yük kapsamındaki nakliyatların yüklemeden teslimata kadar her sürecini bizzat denetler. Bu denetimler kapsamında ithalat ve ihracat yükleriniz hiçbir problem yaşanmaksızın, nakliye esnasındaki hasar görme riskleri veya gecikmelere ilişkin düşünmenize gerek kalmadan en baştan planlanan şekilde son noktaya ulaştırılır.

Ağır yük taşımacılığı hizmetlerimiz başlangıçtan ağır yüklerin teslimatına kadar her aşamanın titiz bir şekilde planlanmasıyla başlamakta, bu planlama aşamasında firmanızın ihtiyaçları göz önünde bulundurarak size özel hizmet ve fiyatlandırılma yapılmaktadır. Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Ağır Yük Taşımacılığı ve Alınması Gereken Önlemler

 • Taşınan yüklerin güvenliği için özel bağlama yöntemleriyle aktarma ve taşıma işlemleri güvenli hala getirilir.
 • Taşıma ve aktarma işlemlerinde yüklere zarar gelebilir. Bu nedenle çevresel koşullara ve taşıma imkanlarına göre ambalajlama ve paketleme yapılmalıdır. (Gabari yük olarak taşınan eşyalara göre özel paketler, yollar ve köprüler inşa edilebilir.)
 • Ağır yük taşımacılığında oldukça önemli olan HSE (Health, Safetly, Enviroment) tedbirlerine dikkat edilmelidir.
 • Gabari yük taşımacılığında çevre, ürün ve hizmet veren kişinin güvenliği önem arz etmektedir. Bu nedenle işlemi gerçekleştirecek kişilerin özel eğitimlerden geçmesi gerekmektedir.
 • Nakliyeyi gerçekleştiren aracın önünde ve arkasında çevredekilerine uyarı niteliğinde kılavuzların bulunması gerekir. (Renkli, ışıklı tabelalar)
 • Karayolu üzerinde taşıma işlemi gerçekleşiyor ise “Dikkat Uzun Araç” ibaresinin bulunması yasal bir gerekliliktir.
 • Araçları ağır yük taşıması olası kazaların gerçekleşme ihtimalini arttırmaktadır. Bu sebeple araçlar arasındaki takip mesafesi ve hıza dikkat edilmelidir.
 • Anlaştığınız firmaların yasal prosedürlere uyduğundan emin olunması şehirlerarası ve ülkelerarası güvenli nakliye işlemi için önem araz etmektedir.

Ağır Yük Taşımacılığı için Kullanılan Lojistik Servisler

 • Denizyolu Taşımacılığı; Büyük boyutları ve ağırlıkları olan eşyaların kolayca taşınması için konteynerler kullanılır. Bu bağlamda limanların önemi oldukça fazladır.
 • Havayolu Taşımacılığı; Eskiden gabari yük taşımacılığında pek uygun olmasa da günümüz teknolojisiyle oluşturulan “Dev Antanoc- Hercules" uçaklarıyla taşımacılık hızlanmıştır.
 • Karayolu Taşımacılığı : Ağır yük karayolu taşımacılığı, büyük ve ağır yüklerin kamyonlar veya özel taşıma araçlarıyla karayolu üzerinde taşınması işlemidir. Bu tür taşımacılık genellikle endüstriyel ekipmanlar, makine parçaları, inşaat malzemeleri, enerji ekipmanları gibi büyük ve ağır eşyaların nakliyesinde kullanılır.
 • Demiryolu Taşımacılığı : Ağır yük demiryolu taşımacılığı, büyük ve ağır yüklerin demiryolu sistemleri üzerinden taşınması işlemidir. Bu tür taşımacılık genellikle endüstriyel ekipmanlar, enerji ekipmanları, otomobil parçaları, inşaat malzemeleri gibi büyük ve ağır eşyaların taşınmasında kullanılır

Cras sagittis. Aenean posuere, tortor sed cursus feugiat, nunc augue blandit nunc, eu sollicitudin urna dolor sagittis lacus. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. In ut quam vitae odio lacinia tincidunt. Vestibulum ullamcorper mauris at ligula.

Ut non enim eleifend felis pretium feugiat. Cras dapibus. Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nullam quis ante. In ac felis quis tortor malesuada pretium.

Ut non enim eleifend felis pretium feugiat. Cras dapibus. Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nullam quis ante. In ac felis quis tortor malesuada pretium.

Çin Nakliye

Çin'den Türkiye'ye Kolay ve Hızlı Nakliye Hizmeti Nakliye hizmetleri, Çin nakliye işinde de …

Singapur Nakliye

Singapur Nakliye

Singapur Nakliye Malay yarımadasının güneyinde yer alan Singapur batıda Malakka boğazı ile pek çok ticari n…

Mısır Nakliye

Mısır Nakliye

Mısır'a Nakliyede Uzman Ekibimizle Tanışın Asya ve Afrika kıtalarının kesiştiği konumda bulunan Mısır ticari olarak…

Endonezya Nakliye

Endonezya Nakliye

Rota Lojistic: Endonezya Nakliye 17 binden fazla adası ile Hint ve Pasifik okyanusunun hemen yanında yer alan Endonezya…

Tunus Nakliye

Tunus Nakliye

Rota Lojistic: Tunus Nakliye Tunus, Afrika'nın kuzeyinde yer almaktadır. Cezayir ve Libya ile sınır komşusudur. Sah…

Kanada Nakliye

Kanada Nakliye

Kanada Gemi Nakliye Kanada nakliye, seçiminde ağırlıklı olarak konteyner taşımacılığı tercih edilmektedir. Bunun…

ABD Nakliye

ABD Nakliye

Amerika'nın Lider Nakliye Hizmeti: Rota Lojistik ile Güvenilir ve Profesyonel Taşımacılık Çözü…

Almanya Nakliye

Almanya Nakliye

Almanya'nın Önde Gelen Nakliye Hizmeti: Rota Lojistik ile Güvenilir Taşımacılık Çözümleri…

Cezayir Nakliye

Cezayir Nakliye

Cezayir'e Kolay ve Güvenli Nakliye: Rota Lojistik'in Çözümleri Denizyolu taşımacılığının …

Dubai Nakliye

Dubai Nakliye

Dubai'ye Güvenilir ve Hızlı Nakliye Hizmetleri: Rota Lojistik ile Taşımacılığın Lider İsmi İnsan, ürü…

Fas Nakliye

Fas Nakliye

Fas'a Güvenilir ve Esnek Nakliye Hizmetleri: Rota Lojistik ile Sorunsuz Taşımacılığın Keyfini Yaşayın Nakliye …

Gana Nakliye

Gana Nakliye

Gana Taşımacılık Hizmetleri Firmaların ithalat ve ihracat yüklerini Afrika’nın her bölgesine taşıyan; sorunsu…

Hindistan Nakliye

Hindistan Nakliye

Hindistan'a Güvenilir ve Verimli Nakliye Hizmetleri: Rota Lojistik ile Taşımacılığın Keyfini Çıkarın Ul…

İngiltere Nakliye

İngiltere Nakliye

İngiltere'nin Lider Nakliye Hizmeti: Profesyonel Taşımacılık Çözümleri Uluslararası alanda ticaret…

İsrail Nakliye

İsrail Nakliye

İsrail'in Önde Gelen Nakliye Hizmeti: Güvenilir Taşımacılık Çözümleri Dış ticaret firmal…

İtalya Nakliye

İtalya Nakliye

Türkiye’den İtalya’ya taşımacılık kapsamında hizmet sunan Rota Lojistik, uzun yılların verdiği tecrübe ve dona…

Katar Nakliye

Katar Nakliye

Katar'a Ucuz ve Hızlı Nakliye Fırsatları Türkiye’den Katar’a nakliye hizmeti veren Rota Lojistik, kaliteli ve …

Kenya Nakliye

Kenya Nakliye

Rota Lojistik ile Kenya'ya Ucuz Nakliye Fırsatları Uluslararası deniz yolu taşımacılığını güvenle ve zamanında…

Kore Nakliye

Kore Nakliye

Kore Ülkesine Nakliye  Ülkemizin birçok  uluslararası platformlarda ülkeler arası ticaret yaptığı …

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye Hizmetleri Günümüzde taşımacılık anlamında oldukça gelişmiş olan Rota Lojistik Kuve…

Libya Nakliye

Libya Nakliye

Rota Lojistic: Libya Nakliye Libya, Kuzey Afrika'nın Akdeniz kıyısında yer alan Afrika'nın en büyük &…

Lubnan Nakliye

Lubnan Nakliye

Lübnan'a Güvenilir Ve Hızlı Nakliye Türkiye'nin sık ticaret yaptığı ülkelerden birisi olan …

Myanmar Nakliye

Myanmar Nakliye

Myanmar Konteyner Nakliye Gelişen teknoloji ile beraber en uzak olan yerler bile artık bir birine yakın bir hale gelmek…

Polonya Nakliye

Polonya Nakliye

Uygun Fiyatlı Polonya Nakliye Firmanın günümüzdeki polonya nakliye alanındaki hizmetlerine bakıldığında …

Sudan Nakliye

Sudan Nakliye

Sorunsuz Ve Güvenilir Sudan Denizyolu Taşımacılığı Son derece geniş bir dağıtım ağıyla hizmet veren firmamız ulusl…

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye

Rota Lojistik ile Suudi Arabistan'a Sorunsuz Taşıma Suudi Arabistan nakliye, Orta Doğu'nun en önemli lojis…

Umman Nakliye

Umman Nakliye

Rota Lojistic: Umman Nakliye Hizmeti Umman nakliye hizmeti deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Rota Lojistik, u…

Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliye

Rota Lojistic: Ürdün Nakliye Hizmeti Ürdün nakliye hizmetiyle uluslararası taşımacılık alanında adı…

Vietnam Nakliye

Vietnam Nakliye

Profesyonel Yurtdışı Nakliye Hizmetleri  Yurtdışı alanı da kapsayacak şekilde çeşitli konularda faaliyetler g&ou…

Yemen Nakliye

Yemen Nakliye

Rota Lojistic Yemen Konteyner Nakliyesi Yemen nakliye, firmaları dünyanın her yanından taşıma yapabilmektedir. Han…

Whatsapp'tan Yazın.