Gana Taşımacılık Hizmetleri

Firmaların ithalat ve ihracat yüklerini Afrika’nın her bölgesine taşıyan; sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştiren ROTA LOGISTICS hizmet kalitesi ve birçok farklı avantajları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Firma parsiyel taşımacılık konusunda da Afrika’nın en önemli merkezlerinden olan Gana’ya her türde ve her tonajda ithalat ve ihracat yüklerinin nakliyesi özenle ve titizlikle yapılmaktadır.

ROTA LOGISTICS Gana parsiyel nakliye taşımacılığı hizmetlerinde en güvenilir ve en hızlı hizmetler sunan firmalar arasındadır. Uzun zamandır sorunsuz bir şekilde uluslararası nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Gana nakliye hizmetlerinde uluslar arası taşımacılık yapan firmamız ekonomik ve aynı zamanda esnek lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Gana Nakliye Hizmetleri

Ülkemiz ticaret alanında Afrika’nın en önemli ticaret ve liman kentlerine ulaşım sağlayan lojistik ağı ile ROTA LOGISTICS Gana nakliye hizmetleri dâhilinde bütün ithalat ve ihracat yükleri için sektörün en cazip fiyat seçeneklerini sunmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetlerde, tüm yüklerinizi hem zamanında hem de sorunsuz bir şekilde teslim ederiz. Gana nakliye hizmetlerinde en uygun fiyatlar ile en doğru taşımacılık eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Gana Konteyner Taşımacılık Hizmetleri

Firma Gana denizyolu konteyner taşımacılığı konusunda ticari işletmelerin bütün lojistik ihtiyaçlarını deneyimli ekibi ile sağlamaktadır. Bunun yanında proje taşımacılığı ile ilgili olan deneyimi ile de Türkiye ve Gana hattında bulunan bütün lojistik ihtiyaçlarına çok hızlı bir şekilde çözümler sunmaktadır.

Firmalar Gana taşımacılığı yaptırmak istedikleri noktada firmamız ile iletişime geçtikleri zaman özel olarak planlamalar yapılmakta ve Gana nakliye hizmetlerinde firmanın yükü planlanan sürede, sıfır hasarlı şekilde belirlenen sevk adresine ulaşmaktadır.

Gana yükleme hizmetlerinde fabrikadan limana, kapıdan kapıya, limandan limana talepler doğrultusunda gereksinimlere göre son derece uygun bir şekilde lojistik operasyon planlamaları yapılmaktadır. Sağlamış oldukları saha ekibi ile Lashing de dâhil olmak üzere tüm nakliyat süreçleri planlanan biçimde yürütülmektedir. İthalat ve ihracat yükleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde belirlenmiş olan adrese teslim etmektedir.

Gana nakliye hizmetlerinde faydalanmak isteyen firmalar bütçelerine uygun bir şekilde uygun fiyatlı hizmetlerden kolayca yararlanabilirler. Ayrıca; uzman ve deneyimli kadroya sahip olan firma ile iletişime geçerek, fiyat teklifi konusunda ve bunun yanında Afrika nakliye hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tüm nakliye hizmetlerinde ve konteyner taşımacılığında temel hedef müşterinin ürünlerini sağlam ve sorunsuz bir şekilde teslim etmek olmaktadır. Bu hedef doğrultusunda en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmetler sağlanmaktadır. Verilen tüm hizmetler müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır. 

  • Gana Konteyner Limanları
  • Takoradi Limanı
  • Accra Limanı
  • Tema Limanı

Gana Denizyolu Nakliye, genelde konteyner gemileri gerçekleşmektedir. Gana tema limanı, Gana acra limanı konteyner limanları arasında yer almaktadır. Ortalama gana tema limanına verış süresi 30 gün olmakla beraber bazı for major durumlarda bu süre uzaya bilmektedir. Türkiye, Gana arasında taşımacılığı çok büyük bir bölümü konteyner gemileri ile yapılmaktadır. Gana nakliye firmaları arasında güçlü acente bağı bulunan ROTA LOJİSTİC ucuz fiyat politikası sayesinde sektörde her zaman önde olmuştur. 

Whatsapp'tan Yazın.