Dubai'ye Güvenilir ve Hızlı Nakliye Hizmetleri: Rota Lojistik ile Taşımacılığın Lider İsmi

İnsan, ürün ve hizmet gibi kaynakların istenilen zamanda ve istenilen yerde temin edilmesi üzere bir araç tanımlanmasına lojistik deniyor. Herhangi bir üretim ya da pazarlama konusunda lojistik destek almamak imkansız oluyor. Bundan dolayı lojistik destek her zaman için gerekli oluyor. Burada ithalat ve ihracat yapan kurumsal firmaların taşımacılık desteğini veren ROTA LOGİTİCS  dubai nakliye firmaları olarak çeşitli güzergâh seçenekleri ile birlikte uluslar arası nakliye hizmeti sunuluyor.

Dubai nakliye firması| Rota Lojistic

ROTA LOJİSTİCS, Dubai nakliye konusunda uzman bir firma görevi görüyor. Şirket politikalarımızdan sadece bir tanesi Uluslar arası Nakliye firması olarak en başta müşteri memnuniyetine ve güvenine önem veriliyor. İthal ve ihraç edilen bütün yükler güven ve sigortalı bir şekilde taşınıyor. Firma için en önem verilen noktalarda bir tanesi de süreklilik ilkesi oluyor.

Dubai Nakliye Fiyatları

Arap yarım adasının en öne çıkan ticaret merkezlerinde bir tanesi Dubai dir. Turistik açıdan da bakıldığında Dubai'nin büyük bir gelişmeye imza attığı görülüyor. Bunların hepsi aynı zamanda Türkiye ile Dubai arasındaki ticareti de geliştiriyor.

Ticaret ile birlikte lojistiğe olan ihtiyaçta artıyor. ROTA LOJİSTİCS nakliye konusunda da en çok güvenilen ve tercih edilen firmalardan bir tanesi oluyor. Firma uluslar arası nakliye konusunda yüklerin nasıl daha hızlı ve güvenilir yoldan istenilen yere ulaşması için öncesinde planlar yapıyoruz.

Uygun görülen plana göre hareket ediliyor. Aynı zamanda dubai nakliye fiyatları genelde bütçe dostu oluyor. Dubai nakliye firması olarak karayolu, denizyolu, havayolu şeklinde taşımacılık yapılabiliyor. Bazı müşterilerin bir aracı dolduracak kadar yükü olmayabiliyor.

Uluslar arası Nakliye firması olarak böyle bir durumda parça yük taşımacılığı yani dubai parsiyel nakliye (LCL) yöntemi kullanıyor. Bu nakliye yöntemi ile birlikte müşterilerin yüklerinin ağırlığı ne olursa olsun Dubai'ye gönderilebiliyor. Yüklerin parça şeklinde götürülmesi ekonomik açıdan da İthalat ve İhracat ile uğraşan firmalara büyük avantaj sağlıyor. Çünkü bu parsiyel nakliye de maliyet paylaşımı söz konusu oluyor. Gönderilerinin acil bir şekilde gönderilmesi gerekiyorsa genelde parsiyel nakliye öneriliyor.

Nakliye fiyatları belirlenirken yükün nerede olduğu, yükün sayısı, yükün hacmi, yükün cinsi, ne zaman teslim edilmesi gerektiği, nereye teslim edileceği önemli oluyor. Bu bilgilerin firmaya verilmesi gerekiyor. Bu bilgiler doğrultusunda firma müşteriye bir fiyat veriyor. Yük hakkında bilgi vermeden firma sizlere net bir fiyat belirlemesi yapmıyor. Yükün uygun fiyata çeşitli taşıma yöntemi ile taşınması da firmanın görevi oluyor.

Dubai Nakliye Avantajları

Dubai nakliye sayesinde insanların kazanmış olduğu avantajlar şu şekilde sıralanabiliyor;

 • Çalışma rahatlığı ve uzman kadro
 • Güvenli yol güzergahı
 • Özel tut Serviseler
 • Düzenli olarak araç konum bildirimi
 • Teknoloji odaklı ekipman ve araç
 • Evrakların doğru yönetimi

Dubai nakliye ile birlikte bu avantajların hepsi elde edilebiliyor.

 • Dubai Konteyner Limanları;
 • Jebel Ali Limanı
 • Dubai Limanı
 • Sharjah Limanı
 • Ras Al Khaimah Limanı

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nden sadece birisi olup merkez konum olarak ifade edilir. Ticaret hacmi oldukça geniş olan güçlü bir uluslararası ticaret merkezidir. İhracat ve ithalatta önemli bir konum olan Dubai için gerçekleştireceğiniz ticarette yol olarak Dubai parsiyel taşımayı tercih etmek sizin için daha doğru olacaktır.
Türkiye’nin orta doğu ülkelerine gönderim sağladığı çok sayıda ticari yük Dubai üzerinden ulaştırılmaktadır. Bu yük ticaretinde ise en hesaplı ulaşım yolu olan deniz yolu tercih edilir. Liman olarak Ro-Ro limanları kullanılır.

Dubai Türkiye Arası Nakliye

Rota Lojistik olarak Türkiye- Dubai ticaret ağınızda Dubai parsiyel taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Dubai’ye göndereceğiniz tüm yüklerinizi en uygun ve en kaliteli koşulları sağlayarak karşı limana ulaştırıyoruz.
Tarafımızca her hafta düzenli olarak parsiyel malzemelerin taşımacılığı gerçekleştirilmekte. Parsiyel taşımacılıkta bir konteyner içerisinde birden fazla müşterinin ürünleri yer alarak taşınır. Böylelikle yük taşımacılığın maliyeti belli sınırlarda seyreder. Hem de taşımacılık ihtiyacına sahip müşteriler konteyner doldurmayacak yükleri için artı bir ödeme yapmaz ve makul bir masraftan kaçınmış olur.
Türkiye- Dubai arasında gerçekleştireceğiniz tüm uluslararası taşımacılık işlemlerini sizler adına daha kolay adımlar haline getiriyoruz. Ambalajlama, envanter, depolama, nakliye ve daha birçok adımı kapsayan lojistik işlemlerini entegre planlama sistemiyle takip edebileceğiniz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Dubai Denizyolu Taşımacılık

Uluslararası denizyolu taşımacılığı ile Dubai’ye dilediğiniz yüklerin taşımacılığını Rota Lojistik farkıyla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Dubai parsiyel taşımacılığı farkıyla uygun fiyat listelerini değerlendirebilirsiniz.
Geniş tedarik zinciri kolaylığıyla yük içeriği fark etmeksizin her türlü ihracat ve ithalat ürününüzü Dubai denizyolu taşımacılığı üzerinden gönderebilirsiniz. Tüm lojistik desteğini kullanabileceğiniz müşteri memnuniyeti önceliği sunan firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
Dubai konteyner fiyatları konusunda da yine bizlerle iletişime geçerek net fiyat tarifesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Nitekim gönderilecek yük tipi ve özellikleri bağlamında fiyat tarifesi farklılık gösterir. Fiyat tarifesinin belirleyici başlıca faktörler şunlardır;
•    Ürünün cinsi
•    Ürün sayısı
•    Ürün net ağırlığı
•    Taşınacak mesafe (giriş-çıkış limanları)
•    Gönderim süresi
•    Parsiyel taşımacılık tercihi
•    Taşınacak malzemelerin ölçüleri

Dubai Parsiyel Nakliye

Uluslararası taşımacılıkta tercih edilen taşımacılık türleri arasında en yaygın olanlarından birisi parsiyel nakliyedir. Dubai parsiyel taşımacılığı sayesinde de bu taşımacılık türünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Parsiyel taşımacılık oldukça avantajlı bir tercihtir. Rota Lojistik öncülüğünde gerçekleştireceğiniz uluslararası denizyolu taşımacılığını oldukça makul fiyatlara dönüştüren bu seçenek favori biz hizmet türüdür.
Parsiyel taşımacılık tanım olarak aynı güzergahta yol alacak yüklerin tek bir konteyner içerisinde taşınması olarak ifade edilir. Bu taşımacılık türü maliyeti azaltır. Konteyner doldurmayacak yüklerin taşınması için oldukça elverişli bir taşımacılıktır. Diğer bir adı parça eşya taşımacılığıdır. Dubai parsiyel nakliye ile parça yüklerinizi denizyolu yardımıyla kolaylıkla taşıyabilirsiniz. 

Dubai Haftalık Parsiyel Servis

Rota Lojistik Dubai’ye göndereceğiniz ürünlerin parsiyel nakliyatında bir prosedüre sahiptir. Her hafta olarak denizyolu üzerinden Dubai’ye parsiyel taşımacılık gerçekleşmektedir. Bu prosedür tamamıyla müşteri ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş olup oldukça avantajlıdır. Bunlardan ilki geminin hareket etmesi için konteyner içeriğinin dolmasının beklenmiyor olmasıdır. Bir sonraki ise parçalı eşya taşımacılığının daha uygun fiyatlara sahip olması gelir.
Dubai konteyner fiyatları lojistik hizmeti talep eden müşterinin yükü bağlamında farklılık gösterir. Ürünün teslim edileceği lokasyondan tutun, yükün tipi, ağırlığı ve boyutları gibi faktörler fiyatlandırmayı etkiler. Geçekleştirilecek parsiyel taşıma uluslararası bir hizmet olacağı için giriş ve çıkış yapılacak limanların özellikleri ve mesafeleri de fiyatlandırmanın bir farklı boyutudur.

Rota Lojistik Dubai Nakliye Farkı

Rota Lojistik uluslararası denizyolu taşımacılığında seyrettiği politika ile sizlere en uygun fiyat-fayda endeksi üzerinde hizmet sağlıyor. Türkiye- Dubai arasında her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği parsiyel taşıma ile sistemik taşıma politikası yürütüyor. 
Alanında uzmanlardan oluşan çalışma ekibiyle gerçekleştirdiği tüm lojistik adımlarında müşterisinin yanında yer alan firmamız size ticari taşımacılıkta rehberlik hizmeti sağlıyor. Uluslararası seyreden bu süreçte gerekli olan gümrük işlemleri ve evrak işlemlerinde ekibimiz süreci en basit adımlarla tamamlamanızı sağlıyor.
Üstelik bilinen Dubai nakliye fiyatları ve listelerinin aksine uygun fiyat ve hizmet politikasına sahip bir iş anlayışından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak adına bizimle haftanın her günü ve günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

 

Dubai Nakliye Firmaları ile çalışırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli faktörler vardır. Bunları sırası ile anlatırsak nakliye firmasının tahliye limanında acentesinin olması, tahliye limanında gümrük işlerini yapabilmesi, sevkiyatın yapılacağı ülkenin ithalat ve ihracat prosedurlerini bilmesi ve düzenli olarak takip etmesi gerekmektedir.

 

 

Dubai Nakliye Fiyatları. taşıma şekline göre değişmektedir. Fiyatlar belirlenirken Karayolu taşımacılığı veya  dubai gemi nakliye ile konteynerle mi taşınacak ilk önce bunu belirlemek lazım. Sonrasında diğer krıterleri nakliyeciniz ile paylaşmanız lazım. Diğer krıterler aşağıda bilginize sunulmuştur

Dubai Nakliye Fiyatları 2022 

 • Talep Edilen Konteyner Cinsi ( 20 DC - 40 DC - 40 HC - 45 HC - 20 OPEN TOP 40 OPEN TOP VB)
 • Yükleme Limanı ( Malzemenin Çıkış Yapacağı Ülke Limanı )
 • Malzemenin Ağırlığı
 • Tahliye Limanı ( Malzemenin Varış Yapacağı Ülke Limanı )
 • Gidecek Malzeme Cinsi ( Yanıcı ve Patlayıcı nitelikte bir malzeme ise mutlaka msds formunun iletilmesi gerekiyor

Yukarıda Belirtiğimiz Krıterler Fiyat Belirlemede En Önemli Faktördür

 

Dubai Gemi Nakliye Fiyatları, 2022

Istanbul > Dubai 20 Dc Konteyner Fiyatı : 750 Usd

Istanbul > Dubai 40 Dc Konteyner Fiyatı : 250 Usd

Türkiye liman lokal ve Dubai liman lokal masrafları dahil değildir.

 

 

Whatsapp'tan Yazın.