Türkiye’den İtalya’ya taşımacılık kapsamında hizmet sunan Rota Lojistik, uzun yılların verdiği tecrübe ve donanımla müşterilerin beğenisi kazanmıştır. Alanında uzman ve deneyimli bir ekiple verilen hizmet, sahip olunan geniş müşteri kitlesiyle beraber Avrupa Kıtası üzerinde de adından sıklıkla söz ettirir. İtalya nakliye hizmeti hususunda, alanında tek olan firma hem ithalat hem de ihracat sürecinde kaliteli bir iş yürütür.

Geniş bir ticaret hacmine sahip olan İtalya, ticari alışverişte, ülkemiz ile yıllardır ithalat ve ihracat alanında etkileşim içindedir. Nakliye ihtiyacını arttıran ticari gelişmişliği ise, lojistik firmaları sayesinde hem güvenli hem de kaliteli bir biçimde gerçekleşir. Dinamiği, donanımı, çalışma sistemi ve üstlendiği prensipler açısından değişiklik gösteren şirketler, çeşitli taşımacılık yöntemlerini de kullanabilir. Bu bağlamda, İtalya nakliye şirketleri arasından en ideal seçimi yapmak mühimdir.

İtalya Taşıma ve Nakliye Hizmetleri

Rota lojistik, İtalya taşıma hizmetleri hususunda hem ithalat hem de ihracat alanında faaliyetlerini sürdürüyor. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile hizmet yürüten firma, yüksek memnuniyet, övgü ve öneriler ile çalışmalarına ivme kazandırıyor. Her geçen gün gelişen ve yenilenen firma, ürünlerin İtalya’ya problemsiz bir biçimde ulaşmasına olanak tanıyor. Firma bu alanda, en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak için deneyimli personel kadrosuyla kesintisiz hizmet veriyor.

Türkiye’den İtalya’ya taşınacak olan komple veya parsiyel ürünler, şirket tarafından sağlanan hizmetlerin kapsamında büyük bir hassasiyet ile taşınır. Belirtilen gün ve saatte ilgili alana kadar ulaşan ürünlerin her aşamasında müşteriler bilgilendirilir. Şirket tarafından sunulan karayolu İtalya nakliye hizmeti ile her türlü ihracat ve ithalat ürünleri taşınır. Söz konusu nakliye süreci için gereken tüm personel, ekipman vb. diğer eşyalar firma tarafından sağlanır. Bu sayede kaliteli, güvenli ve sağlıklı bir taşıma işlemi gerçekleştirilir.

İtalya Nakliye Fiyatları (İtalya Taşıma Fiyatları)

Türkiye ile İtalya aracında gerçekleştirilen nakliye hizmeti kaliteli ve güvenli bir biçimde sonlanır. Nakliye çalışmalarının her sürecinden haberdar olan müşterinin ise içi rahat olur. İlk kez İtalya nakliye hizmeti alacak insanlar ise, İtalya nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ister. Türkiye ile İtalya arasında yapılan nakliye hizmetlerinin fiyatları değişiklik gösterir. Nakliye hizmetleri konusunda fiyatların farklı olması belirli hususlardan kaynaklanır.

İtalya nakliye fiyatlarının farklı olmasında mesafe, yük özellikleri, yük miktarı, kullanılan nakliye rotası, kullanılan nakliyenin türü gibi çeşitli unsurlar etkili olur. Söz konusu durumlar her taşıma hizmetinde farklılık göstereceği için net bir rakamdan bahsetmek mümkün olmaz. İtalya nakliye fiyatları her yıl güncel ücret listesiyle birlikte sunulur. Nakliye fiyatları konusunda ideal bir fiyatın çıkarılması için öncelikle yük incelemesi gerçekleştirilir.

İtalya nakliye hizmeti için yük sahibi ile gereken görüşmeler yapıldıktan sonra yük incelemesi gerçekleştirilir. Yükün türüne ve miktarına bağlı olarak bir fiyat belirlenir. Bu sayede İtalya nakliye fiyatları konusunda doğru bir rakam sunulur. Rota Lojistik bütçe dostu fiyatları ile beraber müşterilerinin yanında olur ve yüksek memnuniyet sağlar.

İtalya Nakliye Firmaları (İtalya Türkiye Arası Nakliye Firmaları)

İtalya nakliye firmaları arasında ilk sıralarda gelen Rota lojistik, alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla süreci sorunsuz biçimde yönetir. Her aşamasında müşteriyi bilgilendiren şirket, güvenilirlik ve kalite konusunda akıllarda hiçbir endişe bırakmaz. Rota lojistik, uluslararası taşımacılık belgesine sahip olup Türkiye’nin popüler uluslararası taşımacılık firmaları arasında bulunur. Avrupa Parsiyel taşımacılık ve Avrupa komple taşımacılık konusunda yıllardır süregelen memnuniyeti ile hizmet vermeye devam eder.

Rota lojistik uluslararası taşımacılık, lojistik konusunda bir numaradır. Türkiye ile İtalya arasında gerçekleşen nakliye hizmeti konusunda yüksek tecrübeye sahiptir. C2 belgesine, kaliteli araçlara sahip olan Rota Lojistik İtalya nakliye, İtalya lojistik, İtalya parsiyel, İtalya taşımacılık konusunda ideal fiyata kaliteli hizmet sunar. Türkiye- İtalya- Türkiye arasında düzenli olarak hem komple hem de parsiyel lojistik hizmeti sunan şirket, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Bu sayede yüksek memnuniyetle çalışmalarına ivme kazandıran firma, kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermez.

Rota lojistik olarak her hafta yüklemeler yapılır. Aynı zamanda her türlü ihtiyaca yanıt veren geniş filo ile müşterilerin beklenti ve isteklerine uygun hizmet verilir. Rota lojistik hem Türkiye hem de İtalya’da faaliyet gösterir. Yalnızca kendi ülkesinde değil, İtalya’daki firmalar arasında da son derece güvenilir ve kaliteli konumdadır. Önceden deneyimleyen ve tecrübe edinen insanların yorumları da dikkate alındığında alanında uzmanlığı kanıtlanır.

Uluslararası lojistik firmalarından bir tanesi olarak İstanbul- İtalya nakliye başta olmak üzere,

• Bursa- İtalya nakliye,
• Tekirdağ- İtalya Nakliye,
• Balıkesir- İtalya Nakliye,
• Ankara- İtalya Nakliye,
• Sakarya- İtalya Nakliye,
• Kocaeli- İtalya Nakliye,
• İzmir İtalya Nakliye

Gibi birçok şehirden kalkan nakliye hizmeti konusunda Rota lojistik ile tüm işlemler pratik ve güvenilir şekilde gerçekleştirilebilir. Türkiye’den İtalya’ya karayolu nakliye şirketi olarak uzman ve tecrübeli ekibin yanı sıra: son teknoloji ile üretilen ekipman ve modern araçlarla hizmet sunulur. Alanında yıllardır süregelen tecrübesiyle hizmet veren firma, ürünlerin belirtilen gün ve saatinde adrese ulaştırılmasına olanak tanır. Ülkeye gönderilen bu yükler araç takip sistemi aracılığı ile anlık olarak müşterinin takibine sunulur.

İtalya Parsiyel Nakliye

Türkiye ile İtalya nakliye hizmeti konusunda güvenilir bir hizmet sunan Rota Lojistik, karayolu kullanarak lojistik faaliyetine devam eder. İtalya parsiyel nakliye kapsamında müşterilerin talep ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak hizmet verir. Kesintisiz biçimde devam ettirilen İtalya nakliye hizmeti hem araç takip hem de bilgilendirme yöntemi ile müşterilere sunulur.

İtalya parsiyel nakliye süreci boyunca, müşteriler eşyalarının hangi aşamada olduğu konusunda bilgi sahibi olur. Güvenli bir şekilde gerçekleştirilen karayolu nakliye hizmetiyle beraber kaliteli bir biçimde ilgili noktaya ulaşır. Belirtilen gün ve saatte teslimat noktasında giden ürünler için gereken işlemler söz verildiği gibi gerçekleştirilir. Ürünler hem tek paket halinde hem de tedarik zinciri ürünler şeklinde İtalya’ya ulaştırılır.

İtalya’ya gönderilecek her türlü ürün için Rota Lojistik tercih edilebilir. Ülkeye gönderilen yükler araç takip sistemi aracılığı ile anlık olarak takip edilir. İlgili gönderilerin bulunduğu nokta, tahmini teslimat süresi, durumu hakkında bütün merak edilenler hakkında bilgi sahibi olunabilir. Yüksek güven ve hassasiyet ile taşınan ürünler için müşteri her aşamada bilgilendirilir.

Rota Lojistik İtalya Nakliye Hizmetleri

Rota lojistik güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmetinin tek adresidir. Yılların verdiği tecrübe, donanım ve uzmanlık ile hizmet sunulur. Nakliye hizmetleri aşağıdaki gibidir:

• İtalya Mulden taşıma
• İtalya Frigo taşımalar
• İtalya Otomotiv taşımaları
• İtalya Proje taşımaları
• İtalya Ekspress taşımacılık
• İtalya Rulo sac taşımaları
• İtalya IMCO yanıcı taşımaları
• İtalya Kapıdan kapıya taşımalar
• İtalya Ağır tonaj ve gabari taşıma
• İtalya Haftalık Komple- Parsiyel yüklemeler
• İtalya- Türkiye gümrükleme hizmetleri
• İtalya- Türkiye depolama hizmetleri
• İtalya- Türkiye iç nakliye hizmetleri
• İtalya- Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı
• İtalya- Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat
• İtalya- Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları
• İtalya- Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri

İtalya Nakliye Firmaları

Dış ticaret alanında genelde ihracat ve ithalat konusunda faaliyete bulunan  firmalar için en önemli konuların başında uluslar arası nakliye firmaları gelmektedir. Uluslar arası Nakliye firmaları çok fazla sayıda olmasına karşın, hizmetleri de bir o kadar farklı seviyelerde olmaktadır. Türkiye-İtalya hattında ticaret yapmak isteyen bir firma için bu bölgeyi son derece iyi bilen, tüm evrak ve planlama konusunda deneyim sahibi bir firma ile taşıtmak son derece doğru bir davranış olacaktır.

Bu konuda ROTA LOGISTICS hem güçlü kadrosu hem de son model hizmetleri ile size en doğru hizmeti sunmaktadır. Bu konuda hem tonaj olarak hem de nitelik özellikler olarak tüm ithalat ve ihracat yüklerinin taşıma işlemlerini müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Verilen hizmetlerde daima müşteri memnuniyeti garantisi verilmektedir.

İtalya Nakliye Hizmetleri

Genel olarak baktığımıza İtalya nakliye hizmetleri kapsamında denizyolu hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetlerde hem hızlı hem de güvenilir planlamalar yapılmakta, müşteri isteklerine bağlı olarak gerekli sürede ürünler teslim edilmektedir.

Denizyolu taşımacılığında ürünlerin özelliklerine bağlı olarak konteyner temin edilmektedir. 20 ton civarı ürünlerde 20'lik konteyner sağlanırken, Bu tonajın üstünde olan ürünlerde 40'lık konteyner temin edilmektedir. Ayrıca, taşınacak olan ürün bozulmaya elverişli ise reefer konteyner temin edilmekte ve ürünler bozulmadan tam vaktinde istenilen limanda olmaktadır.

İtalya nakliyat hizmetlerinde ağır yük kategorilerinde olan standart dışı boyutta ve ağırlıkta yükler için de gerekli tüm planlamalar yapılarak, taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu konuda İtalya nakliye yapan firmalar içinde en planlı ve sistemli taşıma hizmeti sunan firma ROTA LOGISTICS olmaktadır. İtalya'nın her bölgesine teslimat yapacak ağa ve tecrübeye sahip olan firma tüm hizmetlerinde planlı ve profesyonel davranmaktadır. 

Planlaması yapılan taşıma işleminin her aşamasında müşteri ile iletişim içinde olan firma, gerekli tüm düzenlemeleri sağlamakta, evrak sorunlarının çözümünde de müşterisine gerekli olan desteği vermektedir.

İtalya Nakliye Fiyatlandırmaları

Genel piyasaya baktığımız zaman İtalya nakliye firmaları içinde en ekonomik fiyatlandırmalar yapan firma, müşterinin bütçesine uygun hizmet seçenekleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerde kaliteden ödün vermeden müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler doğrultusunda müşterinin tüm taşıma işlemleri gerçekleştirilmekte, ürünün özelliklerine bağlı olarak taşıma planlaması yapılmakta ve en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Piyasanın en avantajlı fiyat seçenekleri ve en profesyonel hizmetleri ile müşterilere en doğru hizmeti sunan firma İtalya nakliye hizmetlerinde daima en hızlı zamanda en sorunsuz şekilde taşıma sağlamayı hedefler. Tüm taşıma işlemlerinde müşterinin istekleri doğrultusunda son derece planlı bir şekilde hareket edilmektedir

Whatsapp'tan Yazın.