İtalya Nakliye

Dış ticaret alanında faaliyet gösteren firmalar için en fazla gereksinim duyulan konuların başında uluslar arası nakliye firmaları gelmektedir. Uluslar arası Nakliye firmaları çok fazla sayıda olmasına karşın, hizmetleri de bir o kadar farklı seviyelerde olmaktadır. Türkiye-İtalya hattında ticaret yapmak isteyen bir firma için bu bölgeyi son derece iyi bilen, tüm evrak ve planlama konusunda deneyim sahibi bir firma ile taşıtmak son derece doğru bir davranış olacaktır.

Bu konuda ROTA LOGISTICS hem güçlü kadrosu hem de son model hizmetleri ile size en doğru hizmeti sunmaktadır. Bu konuda hem tonaj olarak hem de nitelik özellikler olarak tüm ithalat ve ihracat yüklerinin taşıma işlemlerini müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Verilen hizmetlerde daima müşteri memnuniyeti garantisi verilmektedir.

İtalya Nakliye Hizmetleri

Genel olarak baktığımıza İtalya nakliye hizmetleri kapsamında denizyolu hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetlerde hem hızlı hem de güvenilir planlamalar yapılmakta, müşteri isteklerine bağlı olarak gerekli sürede ürünler teslim edilmektedir.

Denizyolu taşımacılığında ürünlerin özelliklerine bağlı olarak konteyner temin edilmektedir. 20 ton civarı ürünlerde 20'lik konteyner sağlanırken, Bu tonajın üstünde olan ürünlerde 40'lık konteyner temin edilmektedir. Ayrıca, taşınacak olan ürün bozulmaya elverişli ise reefer konteyner temin edilmekte ve ürünler bozulmadan tam vaktinde istenilen limanda olmaktadır.

İtalya nakliyat hizmetlerinde ağır yük kategorilerinde olan standart dışı boyutta ve ağırlıkta yükler için de gerekli tüm planlamalar yapılarak, taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu konuda İtalya nakliye yapan firmalar içinde en planlı ve sistemli taşıma hizmeti sunan firma ROTA LOGISTICS olmaktadır. İtalya'nın her bölgesine teslimat yapacak ağa ve tecrübeye sahip olan firma tüm hizmetlerinde planlı ve profesyonel davranmaktadır. 

Planlaması yapılan taşıma işleminin her aşamasında müşteri ile iletişim içinde olan firma, gerekli tüm düzenlemeleri sağlamakta, evrak sorunlarının çözümünde de müşterisine gerekli olan desteği vermektedir.

İtalya Nakliye Fiyatlandırmaları

Genel piyasaya baktığımız zaman İtalya nakliye firmaları içinde en ekonomik fiyatlandırmalar yapan firma, müşterinin bütçesine uygun hizmet seçenekleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerde kaliteden ödün vermeden müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler doğrultusunda müşterinin tüm taşıma işlemleri gerçekleştirilmekte, ürünün özelliklerine bağlı olarak taşıma planlaması yapılmakta ve en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Piyasanın en avantajlı fiyat seçenekleri ve en profesyonel hizmetleri ile müşterilere en doğru hizmeti sunan firma İtalya nakliye hizmetlerinde daima en hızlı zamanda en sorunsuz şekilde taşıma sağlamayı hedefler. Tüm taşıma işlemlerinde müşterinin istekleri doğrultusunda son derece planlı bir şekilde hareket edilmektedir. 

Whatsapp'tan Yazın.