Fas'a Güvenilir ve Esnek Nakliye Hizmetleri: Rota Lojistik ile Sorunsuz Taşımacılığın Keyfini Yaşayın

Nakliye firmaları ulusal olduğu gibi uluslararası düzeyde de çalışmaktadır. Bazı firmalar ise uluslararası nakliye ile ilgilenmektedir. Bununla ilgilenen firmalardan biri de Rota Logistics firmasıdır. Türkiye ve Fas ülkeleri arasında yapılacak nakliyelerde güvenilir bir firma olarak adlandırılmaktadır. Nakliyesi sağlanacak ürünlerin ise mevcut şartlara uygunluğu test edilmektedir. Böylece güvenli bir nakliye geçişi sağlanmaya çalışılmaktadır.

Fas Nakliye Fiyatı | Rota Lojistic

Türkiye Fas Nakliye Hizmeti

Türkiye ve Fas ülkeleri arasında nakliye işlemini gerçekleştiren firmalardan biri de Rota Logistics firmasıdır. Firma ile Türkiye’den Fas’a gidecek olan ürünler güvenli bir şekilde taşınmaktadır. İki ülke arasında çeşitli sanayi ürünleri nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Otomotiv, ilaç, demir ve çelik, ağır sanayi ürünleri bunlar arasında yer almaktadır. Firmanın yaptığı Fas nakliye işlemi ile bu ürünler kolay ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Fas Nakliye Firmaları

Türkiye’den Fas’a yapılacak nakliyelere aracı olan firmalar bulunmaktadır. Bunlardan biri Rota Logistics olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma, yaptığı başarılı nakliyeler ile adını duyurmuş bir firma olarak bilinmektedir. Uluslararası yaptığı nakliyeleri Fas ülkesine kadar taşımıştır.

Söz konusu firma ile Türkiye ve Fas ülkeleri arasında nakliye yapılmaktadır. Fas nakliye firmaları arasında yerini alan firma aracılığı ile birçok ürünün nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Genel olarak ağır sanayi ve otomotiv ürünlerinin nakliyesini yapan firma ilaç gibi ürünleri de taşımaktadır. Birçok yer ile nakliye anlaşması olan firmanın güvenli bir nakliye gerçekleştirdiği de bilinmektedir.

Türkiye Fas Nakliye Fiyatları

Gidilecek yer fark etmeksizin ödenmesi gereken bir nakliye fiyatı bulunmaktadır. Bu fiyatlar elbette ki sabit fiyatlar değildir. Birçok faktöre göre değişen fiyatlar bulunmaktadır. Bunun en başında nakliyeyi gerçekleştiren firma vardır. Firmaların kalitesine, nakliyesini gerçekleştirdikleri ürünlere ve alıcı konumuna göre fiyatlar farklıdır. Rota Logistics firmasının da kendi için belirlemiş olduğu fiyatlar bulunmaktadır.

Nakliye fiyatı belirlenirken iki ülke arasındaki mesafe göz önüne alınmaktadır. Diğer bir etken  konteyner çeşidi ve gidecek olan malzemenin çeşitliliği ile alakalıdır.  Türkiye Fas nakliye fiyatları da buna göre belirlenmektedir. Firma, taşıdığı ürün miktarına göre de bir fiyat belirlemektedir. Bunun haricinde malzemenin tahliyesinin yapılacağı liman lokal masrafı da olmaktadır.

Türkiye Fas nakliye fiyatları için taşınan ürünler de dikkate alınmaktadır. Firma ile pek çok ürünü taşımak mümkündür ancak sayı da önemli olmaktadır. Aynı şekilde ürünün önemine de dikkat edilmektedir. Ancak sayı ve ürünün önemi firma için sorun teşkil etmemektedir.

Firma, nakliyesi gerçekleştirilecek her ürüne aynı özeni göstermektedir. Ağır sanayi ve beyaz eşya gibi ürünlerde fiyat farkı elbette ki olacaktır. Güvenli bir nakliye ve uygun fiyatlar için firma ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Fas Konteyner Limanları

 • Agadir Limanı
 • Casablanca Limanı
 • Tangier Limanı

Öncelikle taşınması istenen malzemelerin detaylarını iletmeniz sonucunda net bir fiyat verilebilir.Türkiye Fas Nakliye Fiyatları, politikasında firmamız en uygun fiyatı oluşturmaktadır. Bazı değerli ihracatcılarımız Fas ülkesine malzeme satmaya çalışırken ortalama fiyat politikasından yararlanmak istemektedir. Türkiye Fas Nakliye Fiyatları belirlenirken aşağıda belirtiğimiz sorunların cevabı neticesinde en uygun Fas konteyer nakliye fiyatını iletmiş olacağız

 • Çıkış Limanı Bilgisi ( İstanbul, Mersin, İzmir )
 • Tahliye Limanı Bilgisi ( Casablanca, Tanger)
 • İstenilen Ekipman Cinsi ( 20 DC, 40HC vs Konteyner)
 • Malzeme Cinsi 
 • Malzeme Ağırlığı 
 • Tehlikeli kargo taşınacak ise ( tiner, kömür, boya vb ) bu ürünlere ait msds formunun tarafımıza iletilmesi

Türkiye Fas Nakliye Fiyatları Ortalaması 

İstanbul ambarlı liman>Fas casablanca liman 20 Dc konteyner 1.300 Usd 

İstanbul ambarlı liman>Fas casablanca liman 40 Hc konteyner 1.800 Usd 

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar değişkenlik gösterdiği için mutlaka firmamız ile irtibata geçip net fiyatları isteyiniz

 

Fas Konteyner Nakliye Fiyatları, gemi ekipman durumuna göre değişkenlik göstermektedir. İhracatın yoğun olduğu dönemlerde fiyatlar artmaktadır. 

İstanbul Liman  Fas Casablanca Liman Konteyner Nakliye Fiyatı : 4000 Usd ( 40 Hc 40 Dc ) - 3500 Usd ( 20 Dc )

Kocaeli Liman   Fas Casablanca Liman Konteyner Nakliye Fiyatı : 4100 Usd ( 40 Hc 40 Dc ) - 3600 Usd ( 20 Dc )

Yukarıda bahsettiğimiz fiyatlar ortalama fiyattır.Fiyatlar ekipman durumuna ve yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir. Net fiyat için mutlaka bizimle iletişime geçiniz

 

Fas Parsiyel Nakliye, belirli bir miktarda olan ürünlerin başka firmaların malzemeleri ile birlikte tek bir konteynere konulup alıcı firmalara ulaştırılması işlemine denilir. Denizyolu taşımacıllık terimininde LLC olarak adlandırılır.

Fas parsiyel nakliye fiyatı belirlenirken bazı detaylar gerekmektedir. Bu detayları aşağıda sıralıyacak olursak;

 1. Malzeme Palet Ölçüleri ( En, Boy, Yükseklik )
 2. Malzeme Brüt Ağırlığı
 3. Malzeme yükleme yeri adresi
 4. Malzeme cinsi ve malzemenin istiflenilip istiflenilmeyeceği hakkında bilgi

Yukarıda bahsettiğimiz bilgiler verildikten sonra nakliye fiyatı oluşturup firmanıza iletiriz

 

Fas gemi nakliye süresi, hava ve deniz müsadeli olarak ortalama 7 ile 10 gün sürmektedir. Bazı durumlarda gemi seferleri valencıa üzerinden yapılmaktadır bu durumda aktarmalı taşımacılık oluşacağı için nakliye süresi 20 gün kadar sürmektedir. Aktarmalı taşımacılık isteyip istemediğiniz mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde transit süre uzayacağı için alıcınız ile problem yaşayabilirsiniz 

Fas konteyner limaları aşağıda verilmiştir

 1. Tangier Limanı
 2. Casablanca Limanı
 3. Agadir Limanı

Fas ( Morocco ) casablanca limanı büyük ölçüde tercih edilmektedir. 

Whatsapp'tan Yazın.