Myanmar Konteyner Nakliye

Gelişen teknoloji ile beraber en uzak olan yerler bile artık bir birine yakın bir hale gelmektedir. Uluslararası ticaretin artması ile birlikte ülkeler hatta kıtalar arası nakliye önemli bir hal almaktadır. Rota lojistik ülkemiz için önemli bir ithalat ve ihracat merkezlerinden birisi olan Asya kıtasına deniz yolu ile konteyner taşımacılığı alanında hizmet vermektedir.

Konteyner taşımacılığı ile firmanızın Myanmar'dan almış olduğu ya da tam tersi satmış olduğunuz ürünlerin taşımasını güven içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Özellikle deniz yolu ile yapılan Myanmar nakliye işlemleri hem hızlı hem daha uygun maliyetler ile yapılmaktadır. Rota lojistik olarak uluslararası tüm deniz yolu taşımacılıklarında sigortalı ve ürün teminatlı hizmet vermekteyiz.

Myanmar limanı konteyner Rota Lojistic

Konteyner Taşımacılığı

ROTA LOGISTICS deniz yolu ile nakliye işlemlerinde konteyner taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Konteyner ile yapılan taşımacılıklarda gönderim yapacağınız ürünlere göre isterseniz direkt olarak konteyner kiralayarak isterseniz de firmamız bünyesinde ürünlerinizi uygun konteynerler ile nakliye yapmaktayız.

Myanmar konteyner nakliye konusunda uzman personelimiz ve yeterli donanımımız sayesinde en iyi hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız. Bu konuda şirketimiz uluslararası alanda sahip olduğu yetkiler ile Myanmar'da bulunan tüm limanlara nakliye işlemi gerçekleştirmektedir. Konteyner taşımacılığı ile şirketinizin ürün hacmi dar olsa da kolay bir şekilde ithalat ve ihracat yapabilirsiniz.

Konteyner ile Nakliyenin Faydaları

Konteyner genellikle demir ya da çelik gibi sağlam metal malzemelerden oluşan küçük depolama alanlarıdır. Özellikle deniz yolu ile taşımacılıkta konteyner taşımacılığı önemli bir konu olmaktadır. Küçük ya da büyük ölçekli fark etmeksizin tüm firmalar için nakliye önemli bir gider kalemi olmaktadır. Konteyner ile yapılacak olan nakliye işlemlerinde ise nakliye oldukça daha uygun maliyetli olmaktadır.

Konteyner ile yapılacak olan deniz yolu nakliyelerinde nakliyenin gerçekleştirileceği ürün veya ürünlere göre tek bir konteyner kiralama ile ürünlerinizin transferini gerçekleştirebileceğiniz gibi ortak bir konteyner ile de ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Konteynerler üretildikleri malzemelerden ötürü oldukça sağlam yapıya sahiptir bu sebeple nakliye işlemler çok daha güvenli bir halde gerçekleştirilebilmektedir.

Myanmar Konteyner Fiyatları

ROTA LOGISTICS olarak deniz yolu taşımacılığında güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. Firmamız tüm taşımacılık işlemi evraklarını ve gümrük takiplerini gerçekleştirerek nakliye işlemlerinin sorunsuz yapılmasını sağlamaktadır. Myanmar nakliye fiyatları konusunda en uygun seçenekler ile ürün veya ürünlerinizin güvenli nakliyesini sağlamaktadır.

Rota olarak her zaman en iyi rotanızı belirlemeniz için firmanıza en uygun konteyner seçenekleri ile en uygun taşımacılık hizmetlerini sağlamaktayız. Bu alanda ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleşecektir. ROTA LOGISTICS ile nakliye işleminde rotanız hep daha iyiye doğru olacaktır. 

Myanmar Konteyer Limanları

  • Yangon Limanı
  • Thilawa Limanı
Whatsapp'tan Yazın.