Rota Lojistik ile Kenya'ya Ucuz Nakliye Fırsatları

Uluslararası deniz yolu taşımacılığını güvenle ve zamanında yapmak hedefiyle doğru çözümler sunan firmamız, Kenya- Türkiye arası nakliye hizmeti vermektedir. Kenya nakliye ihtiyaçlarına, deniz yolu taşımacılığının sağladığı avantajlarla, doğru çözümler sunmaktayız.

Kenya Nakliye Rota Lojistic

Kenya Mombasa Parsiyel Nakliye Hizmeti

Son yıllarda ihracat hacminin artış gösterdiği ülkelerden bir tanesi Kenya olmaktadır. İhracatcı firma talepleri genel olarak Kenya parsiyel nakliye hizmeti olmaktadır. Rota lojistik bu artan talepler doğrultusunda Kenya mombasa limanına sevk edilmek üzere İstanbul, İzmir ve Mersinden her hafta düzenli olarak konsol açmış olup ihraç edilecek malzemelerin nakliyesini uygun ve hızlı transit süreler içersinde gerçekletirmektedir. Özellikle denizyolu taşımacılığında malzemelerin mombasa limanına varış süresi 30 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmektedir

Deniz Yolu ile Kenya Nakliye Hizmeti

Sağlam lojistik altyapısını, uzman teknik ekibiyle aksatmadan devam ettiren firmamız, Kenya konteyner nakliye ihtiyaçlarına çözüm odaklı alternatifler sunmaktadır. Deniz yolunun sağladığı düşük maliyetlerle yüksek taşıma kapasitesi fırsatından, firmamız ayrıcalığı ile yararlanın. Ağır tonajlı yüklerin sebep olduğu yüksek nakliye bedelleri yerine, firmamızın sunduğu makul fiyatlarla şirket kârınızı yükseltebilirsiniz.

Karayollarında gabari sınırlarını aşan yüklerinizin nakliyesini, firmamız bünyesinde bulunan endüstriyel makinelerimiz ile kolayca yapıyoruz. Yüzlerce tır dorsesini alabilen gemilerimiz sayesinde gabari sınırlarınızı değiştireceksiniz. Tek seferde yüksek taşıma kapasitesi sunan çözüm merkezli nakliyeler sonucunda iş hacmini artırmaya yardımcı olacaktır.

Farklı cinsteki yüklerin nakliyesi maksadıyla filomuzda gerekli donanım mevcuttur. Soğuk zincirden inşaat makinelerine, kuru- yaş yüklerden kimyevi madde türevlerine kadar her sektörden geniş yelpazede yük taşımasını yapabilecek yeterli seviyede çözümler sunmaktayız.

Zamanın değerini bilen ekibimiz, taşıdığı yüklere gereken özeni ve dikkati gösterme ilkesini benimsemiştir. Operasyonel aksamalara mahal vermemek hedefiyle süreç, tecrübeli çalışanlar tarafından en iyi şekilde yönetilmektedir.

Kenya Mombasa Limanı Gümrük İşlemleri

Kenya limanları kaynaklı gecikmeleri veya oluşabilecek sorunları ortadan kaldırabilecek tecrübeye sahip, işinin uzmanı ekiplerimiz tarafından Kenya nakliye süreci takip edilmektedir. Evrak işlemlerinde sıkıntı yaşanmasını engellemek maksadıyla gereken tedbirler alınmaktadır. Herhangi bir konuda aklınızda soru işaretine yer bırakmadan, Türkiye- Kenya arası nakliye ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.

Güvenli ve Sigortalı Kenya Nakliye Hizmeti

Uluslararası ölçekte taşımacılık yapmanın ön koşulu olan gerekli izin ve yetkilerin tamamı firmamız tarafından alınmıştır. Dünya genelinde belirlenen kalite standartlarında, yasalara uygunluğu denetlenmiş firmamızla güvenle çözüm ortaklığı yapabilirsiniz.

Firmamız aracılığıyla yapılan nakliyelerin tamamında uluslararası düzeyde geçerliliği olan sigortalı taşımacılık yapılmaktadır. Olası en kötü senaryoya göre alınan tedbirler, deniz yolu taşımacılığı, yükleme veya boşaltma esnasında yaşanması muhtemel her türlü kazanın önüne geçmek gayretiyle denetim altındadır.

Filomuzda bulunan her türlü donanımın, periyodik kontrollerinin yanında anlık denetlemeleri yapılarak, emniyet ön planda tutulmaktadır. Teknolojik gelişmelere açık olan firmamız bünyesinde yapılan nakliyelerin takibi kolayca yapılabilmektedir.

Yüklerin hangi konumda olduğunu görebilmeniz isteğiyle firmamız tarafından takip sistemleri kullanılmaktadır. Kesintisiz destek ilkesine göre hazır bulunan destek ekibimiz, her türlü soru ve işlemlerinizi çözüme kavuşturmak anlayışı ile hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. 

Kenya Konteyner Limanları

  • Mombasa Limanı
  • Lamu Limanı (
  • Malindi Limanı
Whatsapp'tan Yazın.