Rota Lojistic: Umman Nakliye Hizmeti

Umman nakliye hizmeti deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Rota Lojistik, uluslararası taşımacılıkta sektörün öncüsüdür. Firmamız Umman güzergahını çok iyi bilen ve bölgenin diline hakim tecrübeli çalışanlara sahiptir. Geniş tır filosu ve taşımacılık sektöründe uzman bir ekiple karayolu nakliye işlemlerini yürütüyoruz. 

Umman bölgesine taşımacılık hizmeti Suudi Arabistan üzerinden yapılır. Umman, uluslararası nakliye ağımızdaki bölgelerden biridir. Karayolu taşımacılığa ek olarak denizyolu ile taşımacılık, parsiyel taşımacılık ve frigo taşımacılık yürüttüğümüz hizmetler arasındadır. Güvenilir taşımacılığın tek adresi Rota Uluslararası Nakliye firmamız sigortalı ve ISO9001 belgesine sahip araçlarla hizmet verir. 

Umman Nakliye Hizmetileri Nelerdir ?

Umman nakliye firması olarak Ortadoğu bölgesindeki nakliye işlemlerine hızlı ve kalıcı çözümler bulmaktayız. Yeni nesil nakliye hizmetiyle Umman'ın başkenti Muscat ve diğer bölgelere ithalat-ihracat ve transit yükler vaktinde taşınır. Uluslararası taşımacılık firmamız yıllardır Ortadoğu ülkelerinden biri olan Umman'a hem karayolu hem de denizyolu üzerinden nakliye faaliyetleri gerçekleştirir.

Kurumsal nakliye şirketimiz en bilinen ve en büyük limanlardan biri olan Sohar Limanına tır nakliyesi hizmeti verir. Profesyonel ve alanında uzman personelimiz bölgenin coğrafi konumu ve yol haritası konusunda deneyimlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet bilincine sahip taşımacılık firması olarak tüm nakliye operasyonları titizlikle yürütmekteyiz. 

Umman İthalat-İhracat ve Nakliye

Umman ithalat ve ihracat operasyonlarında tüm teknik ve lojistik prosedürlere hakim bir firmayız. Dolayısıyla firmamızın bünyesinde yer alan büyük ve geniş tır filosu ile  talep edilen tüm parsiyel ve full yükleme işlemleri yapılır.  Mal sahibi firma ile gerekli taşıma sözleşmeleri yapılarak tüm taşımacılık hizmetleri profesyonel şekilde yürütülür.  Ayrıca ithalat ve ihracat sevkiyatı için gerekli tüm dokümantasyon işlemleri için Rota Lojistik firmamızdan yardım alabilirsiniz. 

İhracat operasyonlarına ek olarak silobaz taşımacılık, kuru yük taşımacılığı, frigo nakliye, çekici kiralama hizmetleri verilir. Uzmanlık alanlarımızdan biri olan gabari dışı taşımacılıkta yüklerinizi uzatmalı tır dorsesi, sal kasa ve lowbed araçlarımızla taşıyoruz. Umman nakliye hizmetlerinde yol, planlama ve güzergah organizasyonları ileri derece donanıma sahip araçlarımızla yapılır. 

Umman Lojistik Hizmetler

Türkiye'den Umman'a uluslararası nakliye hizmeti veren firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eder. Türkiye'de bulunan herhangi bir depo ya da fabrikadan eşyalar yüklenip  gümrükleme işlemi tamamlanmış araç yurtdışına gönderilmek üzere hazırlanır. Aracın bütün evrak işlemleri ile RORO rezervasyon işlemleri firmamız tarafından yapılır. Ardından şoförün vizesi ve tüm tır evraklarının sıkı bir şekilde takibi gerçekleştirilir. 

Umman Yük Nakliyesi İçin Kriterler Nedir ?

Umman nakliye firması olarak farklı ebat ve ağırlıktaki eşyalar deneyimli ekibimiz tarafından yüklenip zamanında teslim edilir. İlk olarak yüklerin nakliyesi Suudi Arabistan Duba üzerinden BAE ve daha sonra Umman'a çok kısa süre içinde gerçekleştirilir. Türkiye'nin her destinasyonundan Umman'ın Sohar ve Muscat bölgelerine ve buradan diğer bölgelere taşımacılık işlemleri faaliyeti yürütülür. 

Umman Parsiyel Nakliye Hizmeti Nasıl Veriliyor ?

Umman Parsiyel Nakliye işlemlerinde ilk olarak eşyaların ölçüleri ve fiyatlandırma prosedürü bulunur. Firmamız uygun fiyatlar ve maliyetlerle parsiyel taşımacılık işlemlerini yürütür. Belirlenen rotalara uygun olarak Umman parsiyel taşımacılık için düzenli sevkiyatlarımız bulunur. Taşınması gereken yükünüz ile ilgili detaylı bilgileri firmamıza gönderdikten sonra operasyon ekibinde görevli personelimiz gerekli bilgilendirmeleri yaparlar. 

Umman nakliye firması olarak dilediğiniz eşyalar için en uygun araçlar ile parsiyel taşımacılık hizmeti verilir. Belirlenen gün ve tarihte varış noktasına hasarsız ve güvenilir bir şekilde teslim edilir. Umman'a ulaşan gemi konteyner işlemlerini yaptıktan sonra alıcı gümrüğe gerekli evrakları teslim edip yükünü çekebilir. Firmanız için karşılıklı hazırladığımız parsiyel taşımacılık programını takip ederek yükünüzün ne durumda olduğunu görebilirsiniz. 

Umman Nakliye Fiyatları Belirlemedeki Kriterler

Umman nakliye fiyatları yük hacmine, ağırlığına ve tır sayısına göre değişkenlik gösterir. Firmamız tüm nakliye operasyon sürecinde oluşacak maliyetleri hesaplayarak müşteriye net bir rakam iletir. Bu rakamlar doğrultusunda anlaşma sağlanarak nakliye hizmetleri başlatılır.  Karayolu nakliye, parsiyel nakliye, gemi nakliyesi fiyatları arasında değişiklikler söz konusudur. Hangi nakliye yapılacaksa o doğrultuda fiyat çıkarılır. Buna göre uluslararası nakliye hizmeti hızlı ve titiz bir şekilde gerçekleştirilir. 

Umman Frigo Nakliyesi Nasıl Yapılır ?

18 ile 26 derece arasında ayarlanabilir soğutucuları yer alan donanımlı araçlarımızla frigo nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Frigo nakliye diğer bir adıyla soğuk zincir taşıma geniş araç filomuz ile yapılır. Sebze- meyve, kuruyemiş, dondurulmuş ürünler ve benzeri gıdaların soğuk zincirini kaybetmemesi için frigo taşımacılık yöntemi kullanılır. 

Araçlarımızda bulunan sıcaklık dengesi sağlanarak ürünlerin kalitesinden ödün vermeden ilgili yere ulaştırılır. Isı soğurma sistemi ile donatılmış fiber kasalı araçlarla tüm ürünleriniz dilediğiniz noktaya kısa süre içinde nakledilir. Frigolu taşımacılık konusunda alanında öncü bir firma olarak özel geliştirilmiş sistemlerimizle taşımacılık ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler bulmaktayız. 

Umman Uluslararası Karayolu Nakliyesi Avantajlı Mı ?

Profesyonel Umman nakliye firması olarak karayolu taşımacılık ve nakliye operasyonları ile ilgili tüm taşımacılık prosedürlerine uygun olarak nakliye hizmeti vermekteyiz. Hasarsız, hızlı ve güvenilir karayolu nakliye işlemleriniz sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Karayolu nakliye rotası olarak öncelikle Suudi Arabistan Duba üzerinden BAE ve sonrasında Umman kenti belirlenmiştir. 

Türkiye'nin pek çok farklı noktasından Umman'ın birçok kentine karayolu nakliye işlemleri yapılmaktadır. Uluslararası nakliye konusunda yeni teknik ve gelişmeleri takip ederek nakliye operasyonlarını bir üst seviyeye taşıyoruz. Karayolu üzerinden hedeflenen noktaya tüm taşımacılık işlemleri titiz bir şekilde yapılmaktadır. 

Umman Gemi Nakliye Taşımacılığı Güvenli Mi ?

Umman nakliye alanında tam donanımlı araçlarımız ve eğitimli personelimizle uzun süredir profesyonel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Denizyolu üzerinden Umman'a gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemleri çeşitli plan ve programa göre yürütülür. Umman gemi nakliye operasyonunda izlediğimiz prosedür adım adım şöyle sıralanır: 

  • Türkiye'deki bulunan fabrika ya da depodan nakliyesi yapılacak ürünler araca yüklenir.
  • Gümrükte gümrük kontrol ve evrak işlemleri yapılır.
  • Tüm kontroller sağlandıktan sonra Ro-Ro gemisine ürünlerin sevkiyatı gerçekleştirilir.
  • Gemiye yüklenen ürünler Umman kentinde belirlenen noktaya teslim edilir.

Firmamız tarafından yapılan gemi nakliyesi sırasında tüm aşamalar profesyonel bir sistemle sıkı bir şekilde takip edilir. Umman'ın başkenti Muscat ve diğer kentlere denizyolu taşımacılığı müşterilerimizle yaptığımız sözleşme doğrultusunda gerçekleştirilir. Gemi nakliyesinden sonra ürünleri teslim alma süresi varış noktasına göre değişiklik gösterir. Tüm konşimento ve proforma faturalar gemi nakliyesi yapılmadan önce görevli ekibimiz tarafından kontrol edilir. 

Umman Nakliye Firmaları Seçerken Dikkat Edilecek Unsurlar ?

Rota Lojistik Umman nakliye firmaları arasında gerek profesyonel uluslararası nakliye hizmeti gerek deneyimli olması nedeniyle en fazla tercih edilen firmalardan biridir. Türkiye'den Umman'ın pek çok farklı kentine karayolu, gemi, frigo, gabari taşımacılık gibi hizmetler verilir. Firmamızın sahip olduğu uluslararası taşımacılık ağı oldukça geniş olup son teknoloji ile donatılmış araçlarla nakliye operasyonları yapılır. Umman nakliye konusunda öncü olan firmamız kurulduğu günden bu güne dek müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmetlerine devam eder. Nakliye hizmeti vereceğimiz müşterilerimizle ön görüşme yaptıktan sonra tüm aşamaları titizlikle ele alıp taşımacılık işlemlerini başlatıyoruz. 

Uluslararası nakliye firmamız büyük bir Ortadoğu ülkesi olan Umman ve bölgelerine kurumsal nakliye hizmeti verir. Müşterilerimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda taşınacak her bir ürün belirlenen zaman içinde dahili rotasına teslim edilir. Umman nakliye hizmeti almak ve diğer nakliye işlemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ROTA LOJİSTİK firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Firmamızla irtibata geçerek hizmetlerimiz konusunda dilediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Umman ile ithalat ve ihracat yapan işletmelerin nakliye hizmeti ihtiyaçlarına uzman çözümler sunmaktayız. ROTA LOGISTICS bünyesinde barındırdığı profesyonel ekip, yılların tecrübesiyle hizmet etmektedir. Teknolojiyi yakalayan donanımlı filomuz, Umman- Türkiye rotasında deniz yolu nakliye hizmeti vermektedir.

Umman Gemi Nakliye Hizmetleri

Umman gemi nakliye hizmetini vermek üzere tamamlanan altyapımız, kesintisiz çözümler sunmak hedefiyle çalışmaktadır. Deniz yolunun sağladığı yüksek tonajlı nakliye fırsatını, Umman nakliye firmaları arasında öne çıkmayı başaran ROTA LOGISTICS kalitesinde deneyimleyin. Deniz yolu taşımacılığının sunduğu yüksek tonaj düşük maliyet avantajıyla maliyetleri kâra dönüştürebilirsiniz.

Umman nakliye hizmeti, standart üstü hacim ya da ağırlığa sahip yüklerin taşımasını kapsamaktadır. Filomuzda bulunan uygun ekipmanlarla, emniyeti aksatmayacak şekilde ağır yük taşımacılığını, makul fiyatlarla gerçekleştirme imkânı bulunmaktadır.

İthalat- ihracatı yapılmakta olan her sektörden yüklerin, cins ya da teknik verilerine uygun olarak taşınması hedefiyle gerekli olan donanım filomuzda yer almaktadır. Hammadde, tıbbi ürünler, kimyasallar, gıdalar, dondurulmuş yükler gibi nakliyesi özellik arz eden her türlü nakliye hizmetine çözüm ortaklığı yapabilecek uzman personelimiz bulunmaktadır.

Nakliye hizmetinin her aşamasında, alanında yeterli bilgiye sahip tecrübeli personelimiz tarafından takip ve kontroller yapılmaktadır. Zamanında teslimat ilkemize bağlı ekibimiz, herhangi bir aksamaya mahal vermemek hedefiyle kesintisiz hizmet vermektedir.

Umman Limanlarında Gümrük İşlemleri Nasıl Yapılır

Umman’ın sahip olduğu toplam 5 liman arasında, konteyner terminali olarak kullanılabilen üç liman bulunmaktadır. Bunlar: Muscat, Sohar ve Salalah limanlarıdır. Gümrük işlemlerini yönetmek maksadıyla çalışan ekibimiz tarafından süreç tamamen kontrol altında tutulmaktadır. Gümrükleme nedeniyle teslimatta gecikme kaygısını yaşamanıza gerek kalmadan, ROTA LOGISTICS ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Uluslararası Sigortalı Umman Gemi Nakliyesi

ROTA LOGISTICS olarak hizmetlerimizi, gerekli olan tüm yasal prosedürler, yetki ve izinler alınarak yapmaktayız. Firmamızı hem güvenle hem de içiniz rahat şekilde tercih edebilirsiniz. Hem şeffaf hem kaliteli çözümler sunarak verdiğimiz hizmetleri yasal mevzuattan aldığımız güçle yerine getirmekteyiz.

En kötü koşullar dikkate alınarak hazırlanan emniyet tedbirlerimiz arasında yer alan sigortalı taşımacılık avantajını sunmaktayız. Tarafımızdan teslim alınmasından, teslimatına kadar geçen süre boyunca her türlü yük hem ROTA LOGISTICS hem de sigorta şirketlerince sağlanan teminatlarla güvence altındadır. Bünyemizde bulunan her türlü donanımın periyodik bakımları zamanında yapılmakta, uzman teknik personel aracılığıyla denetlenmektedir.

İşletmelerin nakliyelerin durumunu kolayca takip edebilecekleri çözümler sunarak, nakliyenin her aşamasında kesintisiz destek vermekteyiz. Takip sistemlerinin sağladığı fırsatlar sayesinde yükün durumu takip edilebilmektedir. Kesintisiz destek için kurulan ekibimiz, çağımızın teknolojik imkanlarını, hizmetin kalitesini artırmak amacıyla kullanmaktadır.

Whatsapp'tan Yazın.