Umman Nakliye

Umman ile ithalat ve ihracat yapan işletmelerin nakliye hizmeti ihtiyaçlarına uzman çözümler sunmaktayız. ROTA LOGISTICS bünyesinde barındırdığı profesyonel ekip, yılların tecrübesiyle hizmet etmektedir. Teknolojiyi yakalayan donanımlı filomuz, Umman- Türkiye rotasında deniz yolu nakliye hizmeti vermektedir.

Umman Gemi Nakliye Hizmeti

Umman gemi nakliye hizmetini vermek üzere tamamlanan altyapımız, kesintisiz çözümler sunmak hedefiyle çalışmaktadır. Deniz yolunun sağladığı yüksek tonajlı nakliye fırsatını, Umman nakliye firmaları arasında öne çıkmayı başaran ROTA LOGISTICS kalitesinde deneyimleyin. Deniz yolu taşımacılığının sunduğu yüksek tonaj düşük maliyet avantajıyla maliyetleri kâra dönüştürebilirsiniz.

Umman nakliye hizmeti, standart üstü hacim ya da ağırlığa sahip yüklerin taşımasını kapsamaktadır. Filomuzda bulunan uygun ekipmanlarla, emniyeti aksatmayacak şekilde ağır yük taşımacılığını, makul fiyatlarla gerçekleştirme imkânı bulunmaktadır.

İthalat- ihracatı yapılmakta olan her sektörden yüklerin, cins ya da teknik verilerine uygun olarak taşınması hedefiyle gerekli olan donanım filomuzda yer almaktadır. Hammadde, tıbbi ürünler, kimyasallar, gıdalar, dondurulmuş yükler gibi nakliyesi özellik arz eden her türlü nakliye hizmetine çözüm ortaklığı yapabilecek uzman personelimiz bulunmaktadır.

Nakliye hizmetinin her aşamasında, alanında yeterli bilgiye sahip tecrübeli personelimiz tarafından takip ve kontroller yapılmaktadır. Zamanında teslimat ilkemize bağlı ekibimiz, herhangi bir aksamaya mahal vermemek hedefiyle kesintisiz hizmet vermektedir.

Limanlarda Gümrük İşlemleri

Umman’ın sahip olduğu toplam 5 liman arasında, konteyner terminali olarak kullanılabilen üç liman bulunmaktadır. Bunlar: Muscat, Sohar ve Salalah limanlarıdır. Gümrük işlemlerini yönetmek maksadıyla çalışan ekibimiz tarafından süreç tamamen kontrol altında tutulmaktadır. Gümrükleme nedeniyle teslimatta gecikme kaygısını yaşamanıza gerek kalmadan, ROTA LOGISTICS ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Uluslararası Sigortalı Umman Gemi Nakliyesi

ROTA LOGISTICS olarak hizmetlerimizi, gerekli olan tüm yasal prosedürler, yetki ve izinler alınarak yapmaktayız. Firmamızı hem güvenle hem de içiniz rahat şekilde tercih edebilirsiniz. Hem şeffaf hem kaliteli çözümler sunarak verdiğimiz hizmetleri yasal mevzuattan aldığımız güçle yerine getirmekteyiz.

En kötü koşullar dikkate alınarak hazırlanan emniyet tedbirlerimiz arasında yer alan sigortalı taşımacılık avantajını sunmaktayız. Tarafımızdan teslim alınmasından, teslimatına kadar geçen süre boyunca her türlü yük hem ROTA LOGISTICS hem de sigorta şirketlerince sağlanan teminatlarla güvence altındadır. Bünyemizde bulunan her türlü donanımın periyodik bakımları zamanında yapılmakta, uzman teknik personel aracılığıyla denetlenmektedir.

İşletmelerin nakliyelerin durumunu kolayca takip edebilecekleri çözümler sunarak, nakliyenin her aşamasında kesintisiz destek vermekteyiz. Takip sistemlerinin sağladığı fırsatlar sayesinde yükün durumu takip edilebilmektedir. Kesintisiz destek için kurulan ekibimiz, çağımızın teknolojik imkanlarını, hizmetin kalitesini artırmak amacıyla kullanmaktadır.

Whatsapp'tan Yazın.