İsrail'in Önde Gelen Nakliye Hizmeti: Güvenilir Taşımacılık Çözümleri

Dış ticaret firmaları; uluslararası denizyolu taşımacılığı konusunda tercih edecekleri firmaların son derece güvenilir ve hizmet kalitesi yüksek bir firma olmasına özen göstermektedirler. Bu konuda firma olarak hem çalışma tarzı hem de müşteri iletişim gücü ile son derece başarılı işler ortaya çıkarmaktayız.

Hizmet kalitemizi günden güne arttırmakta ve firmaların tüm ithalat- ihracat yüklemelerini hem sıfır hatasız hem de tam zamanında istenilen ülkelere taşımaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde gümrük işlemlerinizden, sigortalama işlemlerinize kadar gerekli tüm müşterilerimize sunmaktayız.

İsrail Nakliye Rota Lojistic

İsrail Nakliye Hizmetleri

Firmamız, vermiş olduğu hizmetler ile tüm yurtdışı ticaret firmalarının ithalat ve ihracat yüklerini İsrail çıkışlı olacak şekilde en uygun fiyatlar ile sağlamaktadır. Bu durumda İsrail nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yüklerini istenilen yerden alır, tüm işlemlerini tamamladıktan sonra planlanan zamanda ulaşması gereken adrese sevk ederiz.

İsrail ve Türkiye ticaret hattındaki nakliye faaliyetlerimiz daima gelişen ve ilerleyen şekilde büyümektedir. Bu anlamda yaptığımız çalışmalar ile ithalat ve ihracat yüklerinizin en doğru şekilde sağlam ve sorunsuz ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca; karayolu veya denizyolu taşımacılık hizmetlerimizde sunmuş olduğumuz en avantajlı fiyatlar ve güvenilir hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Tüm hizmetlerimizde profesyonel çalışmalar sergilemekte, yetki belgeleri ve gümrük işlemleri ile ilgili de tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz. Genel olarak, İsrail nakliye firmaları arasında hem yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem de hizmet kalitemiz ile en ön sıralarda yer almaktayız.

Firma olarak İsrail denizyolu nakliye hizmetlerimizde de müşterilerimizi tüm evrak işlerinden ve diğer detaylardan kurtarır, tüm işleri tamamen kendimiz yaparız.

İsrail Denizyolu Taşımacılığı

İsrail limanları; Ashdod limanı, Haifa limanına yapacak olduğumuz denizyolu taşımacılık hizmetlerinde kısa transit süreler ile direk servis şeklinde hizmetler sunmaktayız. Uluslararası karayolu ve denizyolu nakliye hizmetlerimizde müşterilerimizin tüm taleplerini yerine getirir her aşamada yükün özelliklerine ve nakliye biçimine bağlı olarak İsrail gemi nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Firmaların tüm ithalat ve ihracat ürünlerini denizyolu taşımacılığı hizmetlerimiz dahilinde Lashing hizmetlerimiz ile hem İsrail-Türkiye hem de Türkiye- İsrail hattında hasarsız ve sağlam bir şekilde teslim ederiz.

Genel olarak baktığımız zaman, en uygun İsrail nakliye fiyatları ile en kaliteli hizmetleri sunan firmamız sigortalı uluslararası taşıma hizmetlerinde de avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Hem kaliteli hizmet hem de modern çağa uygun hizmetlerimiz ile ağır yük taşıma konusunda da son derece güvenilir hizmetler sunmaktayız. Üstelik güçlü filo ağımız ve profesyonel ekibimize karşın son derece  ekonomik hizmetler vermekteyiz. 

Uluslararası taşımacılığın güvenilir adresi olan Rota Lojistik ile İsrail için yapacağınız taşımacılık hizmetini en rahat şekilde yürütebilirsiniz. Ticari işletmeniz adına gerçekleştireceğiniz tüm taşımacılık işlemlerini en uygun fiyat fayda endeksi bağlamında tamamlayabilirsiniz. Türkiye İsrail nakliye sürecinizi entegre hizmet sistemi ile adım adım takip edebilirsiniz.
Komşu devlet olmayan İsrail devletine yönelik gerçekleştirilen ticari alışverişin en yaygın kullanılan yolu deniz yoludur. Konteyner gemileri kullanılarak gerçekleştirilen taşımacılık faaliyeti günümüzde son hızıyla devam etmektedir. 
Yetki belgeleri, gümrük işlemleri gibi daha birçok prosedürün içerisinde yer aldığı Türkiye İsrail nakliye sisteminde sizler adına tüm gerekli işlemleri kolaylaştırıyoruz. Evrak işlerinin ve detayların oldukça fazla olduğu uluslararası taşımacılıkta sizler adına titiz çalışmalar yürüterek kolay bir taşımacılık haritasını sizlerle buluşturuyoruz.
Türkiye ve İsrail arasında gerçekleşen denizyolu ticaretinde belirli limanlar kullanılmaktadır. Türkiye’de yer alan birden fazla liman denizyolu ticaretinde kullanılırken yoğunluk Ro-Ro limanlarındadır. İsrail’de denizyolu ticaretinde kullanılan limanlar ise Haifa Limanı ve Ashdod Limanı’dır. 

Türkiye İsrail Arası Nakliye

Türkiye ve İsrail arasında karşılıklı olarak ticaret hacmi artmaktadır. Ticaret için taşımacılıkta ise konteyner gemiler kullanılmaktadır. Gemi kargo taşımacılığı, konteyner nakliyat ve benzeri taşımacılık sistemleri ile depolama, taşıma ve yükleme işlemleri için kapsamlı hizmet sağlanmaktadır.
İsrail nakliye fiyatları ise taşımacılık sistem ve ürün özellikleri bağlamında belirlenmektedir. Taşımacılık yapmak istediğiniz ürünlerle ve sistemle ilgili bilgi almak için haftanın her günü ve günün her saatinde bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. 
Nakliye işlemlerinde hizmet kalitesinin önemi oldukça büyüktür. Yükün taşınma şekli kadar yükün korunumu ve güvenli bir şekilde teslim edilmesi ticaret sahiplerini ilgilendirdiği kadar taşımacılığın dikkatindedir. Taşınan ticaret malının zarar görmemesi, hasar almaması ve doğru zamanlamada konumuna ulaşması tamamıyla taşımacılığın sorumluluğudur.
Rota Lojistik, alanındaki ticaret hacmiyle İsrail’e gerçekleştireceğiniz taşıma işlemlerinde sizler adına güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 

İsrail Deniz Yolu Nakliye

İsrail denizyolu ile taşımacılığını üstlendiğimiz lojistik alanında en hızlı ve en güvenilir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı en yakın aynı zamanda en büyük limanlarımızdan biri olan Mersin limanı kullanılmaktadır. Mersin limanına Türkiye'nin her yerinden karayolu veya denizyolu ile taşımacılığı yapılacak ürünleriniz gönderebilirsiniz. 
Ürünleriniz teslim alınıp Mersin'de bulunan Ro-Ro ile İsrail'in Haifa limanına ulaşmaktadır. Sizin tercihinize göre dilerseniz Haifa limanında gümrük teslimi yaparak taşımacılık sürecini sonlandırabilir dilerseniz son alıcı hangi şehirde ise karayolu ile adresine teslimat yapılmaktadır. Fiyat tarifesi ürünün türüne, paketlenmesine, istiflenme şekline, kapladığı alana, faturası ve teslimat adresine göre değişiklik gösterebilmektedir. İsrail'in bütün şehirlerine teslimatımız bulunmaktadır.
Denizyolu taşımacılığında İsrail konteyner fiyatları için net bir fiyatlandırma mevcut değildir. Taşımacılıkta önem arz eden faktörler değerlendirilerek fiyat teklifleri oluşturulur. 

İsrail Nakliye Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

İsrail sınırlarına göndereceğiniz tüm ticari ürünleri gemi konteyner aracılığıyla kolaylıkla gönderebilirsiniz. Denizyolu geçmişten günümüze en uygun taşıma yoludur. Rota Lojistik olarak ticari ürünleri taşırken bu yolu kullanıyoruz. Bu sayede hem makul fiyatlar hem de güvenli bir hizmet ağı oluşturuyoruz.
Firmamız, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sağlamayı standart edinerek aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmanızı sağlamayı hedeflemektedir.Ayrıca fiyat belirleme konusunda da avantajlı fiyat teklifler oluşturmaktadır.
Uluslararası ticaret işlemlerinin kapsamını değerlendirilerek sizler adına en kolay yol haritaları belirlendi. Üstelik bu süreçte adeta rehber niteliğinde hizmet alanları geliştirildi. Böylelikle bu sürecin daha sağlıklı ve sorun yaşamadan ilerlemesini amaçlamaktayız.
Nakliyat ve lojistik sektöründe gerekli tüm belgelere sahip alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve destek personelimiz ile gümrük geçiş noktalarına hâkim olup istenen evrakların sorunsuz ve en hızlı şekilde hazırlamaktadır. 
Türkiye İsrail nakliye ve lojistik hizmetlerinde ihtiyaç ve isteklerinize göre taşıması yapılacak ürünün cinsi, ambalajlama şekli, en-boy yükseklik ölçüleri, ürünün fatura bedeli, istiflenme şekli,ürünün teslim alınma adresi, gümrük yükleme noktası, teslim adresi ve ürün ile ilgili bilinmesi gereken bir özellik veya dikkat edilmesi gereken husus var ise belirterek profesyonel ekip arkadaşlarımızdan net bir fiyat alabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak taşımacılık adına merak ettiğiniz konular hakkında da iletişim sağlayabilirsiniz.
Rota Lojistik fiyat ve taşımacılık hakkında detaylı bilgi için 7/24 müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İsrail nakliye fiyatları, hakkında kısa bilgi vermek gerekirse özellikle 2022 yılında fiyatlar üzerinde artış olmuştur. 

Şuan ortalama israil nakliye fiyatları aşağıda verilmiştir.

İstanbul ambarlı liman - İsrail haifa liman

1*20 Dc Konteyner : 1200 Usd

1*40 Hc Konteyner : 1.500 Usd

 

Türkiye İsrail Gemi Kaç Gün Sürer ? Ortalama Türkiye İsrail arası İsrail Konteyner Limanlarına 4 ile 5 gün arasında varış yapılmaktadır. Son dönemlerde deniz trafiği sıkışıklığından doayı bu süre 10-15 gün arasına çıkmıştır. İsrail haifa limanı ve İsrail Ashdod limanı israil'in en işlek limanlarıdır.

 

 

İsrail gemi nakliye, Türkiye İsrail arasındaki dış ticaret pazarında en çok kullanılan taşıma yöntemidir. İsrail konteyner fiyatları karayolu taşımacılığına göre daha ucuz fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır. 

Whatsapp'tan Yazın.