Ürdün Gemi Nakliye

Ürdün, Asya kıtasında yer alan önemli bir ticaret merkezidir. Ülkemiz ile Ürdün arasında imzalanan ikili ticaret anlaşmaları ile de iki ülke arasında ithalat ve ihracat önemli ölçüde yapılmaktadır. İki ülke arasında en kısa ticaret ulaşımı ise deniz yolu taşımacılığı ile yapılmaktadır. Rota Logıstıcs olarak Ürdün nakliye hizmetlerinde konteyner ile deniz yolu taşımacılığını en iyi şekilde sağlamaktayız.

Deniz yolu ile ulaşımda operasyonlarımız ile her türlü nakliye işleminizi özel konteynerler vasıtası ile sigortalı ve her türlü soruna karşı teminatlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Ürdün limanlarına yapılacak olan nakliye işlemleri ortalama 15 gün sürmektedir. Güvenli ve uygun ulaşımın merkezi olan Rota Logıstıcs en iyi araç donanımları ile nakliye işlemlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır.

Ürdün'e Nakliye Nasıl Yapılır

Deniz aşırı ülkeler arasında en az maliyetli nakliye işlemi deniz yolu ile yapılmaktadır. Gemi ile yapılan nakliye işlemlerinde tonlarca ağırlığında yük kolay bir şekilde bir yerden bir yere yapılmaktadır. Ürdün gemi nakliye konusunda hizmet veren rota Logıstıcs bu alanda yaş meyve, sebze, kuru gıda, teknolojik ürün ve daha birçok ürün transferini gerçekleştirmektedir.

İthalat yolu ile alınan ya da ihracat yolu ile Ürdün'e satılan ürünlerin niteliğine ve boyutuna göre nakliye işlemleri konteyner kiralama ya da firmamız tarafından belirlenecek başka bir konteyner ile yapılmaktadır. Ürdün ile yapılacak olan taşımacılık ve nakliye hizmetlerinde gemi ile daha fazla ürün gönderimi sağlanmaktadır. Buda hem zamandan hem de maliyetten önemli tasarruf yapılmasını sağlamaktadır.

Ürdün - Türkiye Konteyner ile Nakliye

Konteynerler farklı ölçülerde bulunmaktadır. Taşınacak olan ürünün niteliğine ve boyutuna göre konteyner en güvenli depolama ve transfer işlemi için olanak sağlamaktadır. Rota Logıstıcs konteyner ile nakliye konusunda sigortalı ve güvenli bir nakliye hizmet sunarak ürünlerinizin güvenliğini sağlamaktadır.

Konteynerler sayesinde Ürdün nakliye hizmetleri oldukça kolay bir hal alırken aynı anda binlerce ürünün taşınması fayda sağlamaktadır. Rota Logıstıcs Ürdün nakliye firmaları içinde kendi özel konteynerleri ve ulaşım operasyonları ile limana transfer ve yükleme gibi tüm operasyonları profesyonel şekilde yerine getirmektedir.

Ürdün Gemi ile Nakliye Fiyatları

Gemi ile yapılan nakliye işlemleri dünya üzerindeki en güvenilir taşımacılık işlemlerinden birisidir. Gemi ile yapılan nakliye işlemleri diğer alternatif nakliye işlemlerine göre çok daha düşük maliyetli ve çok daha güvenilir olmaktadır. Rota Logıstıcs olarak gemi ile Ürdün'e nakliye konusunda en uygun fiyat ile çok daha güvenilir olmaktadır. 

Ürdün Konteyner Limanları

  • Aqaba Limanı
Whatsapp'tan Yazın.