Rota Lojistic: Ürdün Nakliye Hizmeti

Ürdün nakliye hizmetiyle uluslararası taşımacılık alanında adından söz ettiren Rota Lojistik, deneyimli kadrosu ile faaliyetlerini sürdürür. Firmamız karayolu, denizyolu, parsiyel taşımacılık gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Ürdün ve çevresindeki kentlere düzenli periyotlarla taşımacılık işlemleri gerçekleştiriyoruz. 

Alanında uzman dinamik ekibimiz ve tam donanımlı son teknolojik araç filomuzla uluslararası taşımacılık alanında öncüyüz. C2 taşıma belgeli araçlarımızla müşterilerimizin talep ettiği ürünleri rotasına uygun olarak zamanında teslim ediyoruz. Deniz ve karayolu nakliyesinde uzman olan firmamız tüm taşımacılık faaliyetlerini belli bir plan ve program dahilinde yerine getirir. 

Ürdün Nakliye

Türkiye ile Ürdün arasında uluslararası nakliye hizmeti veren firma olarak müşterilerimizin taleplerine uygun olarak taşımacılık yöntemini belirliyoruz. Her türlü ağır hammadde ve yüke uygun araçlarımız sayesinde nakliye işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilir. Lojistik alanında eğitim almış uzman personellerimiz ile birlikte Ürdün ve civar yerlerine ürünlerin teslimini yapıyoruz. 

Uluslararası taşımacılık alanında yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimine dayanarak hazır giyimden elektronik eşyalara kadar birçok ürün belirlenen tarihte varış güzergahına teslim edilir. 

 

Ürdün nakliye hizmetleri sunduğumuz şehirler içerisinde Az Zarqa, Amman, Al Karak, Irbid bulunur. Bu bölgelere ürünlerin kapasitesine uygun tırlarla giderek malların sevkini gerçekleştiriyoruz. Buna ek olarak Mersin hattı üzerinden Ro-Ro ile gemi taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Yolculuk sırasında oluşması muhtemel hasar ve kazalara karşı tedbir amaçlı olarak ürünleriniz CMR sigortası ile garanti altına alınır. 

Ürdün Gemi Nakliye

Ürdün gemi nakliye hizmetleri haftalık olarak gerçekleştirilir. Konteyner taşımacılık olarak da ifade edilen gemi nakliyesi yük kapasitesi hesap edildikten sonra uygun konteynere yüklenir. Yükler 20'lik,40'lık ve full konteyner olmak üzere uygun hacimli konteynerlere sevk edilir. 

 

Karayolu nakliyesine ek olarak denizyolu nakliyesi konusunda uzman olan firmamız dış ticaret ile ilgili olan firmalara kolaylıklar sağlar. Her türlü evrak takibi ve yükleme için gerekli prosedürler sağlandıktan sonra denizyolu üzerinde Ürdün'e gemi nakliyesi işlemleri gerçekleştirilir. 

Rota Ürdün Lojistik: Ürdün Taşımacılık

Ürdün nakliye ve uluslararası taşımacılık alanında hizmet veren firma olarak anlaşmalı olduğumuz müşterilerimizin düzenli olarak taşımacılık işlemlerini yapıyoruz. Araçlarımız İsrail üzerinden Ürdün güzergahlarına geçiş sağlarlar. Her adımına ayrı bir titizlikle yaklaşılan Ürdün

nakliye hizmetleri Rota Ürdün Lojistik firmamız tarafından eksiksiz yerine getirilir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız son alıcıya varıncaya kadar ürünleri zamanında teslim eder. 

 

Üstün hizmet ve kaliteyi bir arada yürüten uluslararası nakliye firması olarak Ürdün'ün başkenti Amman ve civar bölgelerine profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Firmamızın sunduğu diğer hizmetler arasında şehir içi ve şehirlerarası nakliye, lowbed ve çekici hizmeti, parsiyel taşımacılık, paletli lastikli ekskavatör hizmeti bulunur. 

Ürdün İthalat ve İhracat

Ortadoğu'nun gelişmiş ülkelerinden biri olan Ürdün ve bölgelerine ithalat ve ihracat hizmeti kurumsal olarak yapılır. Türkiye'den Ürdün'e yapılan ihracat işlemlerinde firmamız tüm yükleri Mersin Ro-Ro hattı ile Ürdün'e teslim ediyoruz. 

 

Aynı şekilde Ürdün'den Türkiye'ye gelecek olan ithalat hizmetleri için de firmalara hem taşımacılık hem de gümrük faaliyetleri konusunda destek oluyoruz. Firmamız uzun yıllardır Ürdün ve kentlerine ithalat ve ihracat taşımacılığı yaptığından Ürdün'ün tüm farklı rotalarını ezbere bilir. Bu nedenle dış ticaret ile uğraşan firmalar Ürdün'e gönderilecek ve oradan gelecek mallar konusunda firmamıza güvenir. 

Ürdün Yük Taşıma Hizmeti

Ürdün nakliye konusunda uzman olan firmamız pek çok farklı yükü tam noktasına kısa sürede ulaştırır. Türkiye'nin Ortadoğu bölgesinde en çok ticaret yaptığı ülkelerden biri de Ürdün'dür. Ürdün bölgesine karayolu taşımacılık ile götürülen yükler yaklaşık 5-7 günde içinde varır. Türkiye'den başkent Amman'a ise yüklerin varış süresi ortalama 5 ila 7 gün arasında değişir. Denizyolu taşımacılık hizmetinde ise yükler daha kısa süre içinde varış limanına ulaşır. 

Ürdün Parsiyel Taşıma

Ürdün parsiyel taşımacılık hizmetleri Rota Lojistik firmamız tarafından uzun yıllardır eksiksiz ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilir. ISO 9001 kalite sertifikasına sahip uluslararası taşımacılık firmamız parsiyel taşımada Ro-Ro çıkış günlerine uygun olarak Mersin limanını kullanır. 

 

Müşterilerimizden aldığımız yükler haftalık olarak Ürdün parsiyel yüklerini yerine teslim eder. Ayrıca Ürdün'ün başkenti Amman bölgesine de parsiyel taşımacılık faaliyetleri depolarımızdan düzenli olarak gerçekleştirilir. Haftalık olarak mutlaka yükleriniz Ürdün'den Amman gümrük noktasına götürülür. Oradan da ilgili adrese sorunsuz bir şekilde aktarılır. 

Aktarmalı Taşıma ve Parça Nakliye Seçeneği

Ürdün nakliye hizmetlerinde firmamız aktarmalı taşıma ve parça nakliye seçenekleri sunar. Türkiye'den Ürdün'e gönderilecek birçok ürün küçük hacimli olduğundan parça taşımacılık revaçtadır. Bu bakımdan müşterilerimiz isteklerinden yola çıkarak parsiyel taşıma seçeneği de sunuyoruz. 

 

Böylece küçük parçaları adresine ulaştırma konusunda müşterilerimiz ekstra harcama yapmamış olurlar. Aktarmalı taşıma sorumluluk ve dikkat gerektiren bir iştir. Ürünlerin hasarsız bir şekilde varış noktasına ulaştırılması oldukça önemlidir. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde aktarmalı yük taşıma konusunda firmamız son teknolojik araçları ve uzman kadrosu ile tüm prosedürü profesyonel şekilde yürütür. 

Ürdün Nakliye Fiyatları

Ürdün nakliye fiyatları pek çok kritere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Karayolu ve denizyolu nakliye ücretleri yüklerin kapasitesi başta olmak üzere diğer etkenler de baz alınarak hesaplanır. Ürdün nakliye fiyatlarını belirleyici faktörler aşağıdaki gibi sıralanır: 

  • Güzergahlar arası mesafe,
  • Nakliye operasyonunda görev alan kişi sayısı,
  • Taşıma esnasında kullanılan teçhizatlar,
  • Yükün hacmi ve ağırlığı,
  • Yüklerin sigortası yer alır.

Firmamız tarafından yapılan ithalat ve ihracat nakliye fiyatları da operasyona bağlı olan pek çok değişkene bağlı olarak farklılık gösterir. Bazı durumlarda nakliye sırasında çekici ya da dorse kullanılır. Ayrıca konteynırlara yüklenen maksimum yük kapasitesi, parsiyel taşımacılık ve transit süresi de nakliye fiyatlarında rol oynar. 

Ürdün Varış Güzergahı

Türkiye'den Ürdün'e nakliye operasyonları yapan uluslararası taşımacılık firmamız Ro-Ro hattını kullanır. Türkiye'nin Mersin Limanı üzerinden Ürdün'e gidecek olan Ürdün Ro-Ro gemisi İsrail'in Haifa Limanına geldiğinde araçları indirir. İsrail hattı üzerinden Ürdün'e geçiş yapılır. Araçlara yüklenen tüm yükler en son alıcıya ulaşıncaya kadar titiz ve koordineli şekilde çalışılır. Ürünlerinizi en kısa sürede teslim etmek üzere en uygun rota firmamız tarafından belirlenir. 

Ürdün Parsiyel Nakliye

Ürdün parsiyel nakliye firması olarak müşterilerimizden aldığımız yükleri aynı güzergahta bulunan bölgelere dağıtıyoruz. Ürün hacmi ve kapasitesi az olan yükler parsiyel taşımacılık yoluyla daha az masraflı olarak ilgili noktaya ulaşır. Bu şekilde müşterilerimiz hem zamandan kazanmış olup hem de daha az maliyetle ticaret yaparlar. Firmamız tarafından en uygun fiyatlarla kaliteli ve sorunsuz şekilde parsiyel taşımacılık hizmeti verilir. 

Ürdün Karayolu Taşımacılık

Ürdün nakliye firmamız karayolu taşımacılık konusunda eğitim almış uzman personellerle uluslararası taşımacılık hizmeti verir. Ürdün'ün başkenti Amman başta olmak üzere Ürdün'ün pek çok bölgesine ağır yüklere özel olarak geliştirilmiş tır filomuz ile karayolu taşımacılık yapıyoruz. Araçlarımızın hepsi sigortalı ve belgeli olup ürünleriniz herhangi bir hasara karşı koruma altına alınır. Firmamız donmuş ürünlerden yüksek tonajlı ürünlere kadar pek çok ürünü karayolu güzergahları üzerinden varış noktasında zamanında ulaştırır. 

Ürdün Nakliye Firmaları

Rota Lojistik Ürdün nakliye firmaları arasında uluslararası taşımacılık konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında bulunur. Firmamızın geniş lojistik ağı ve son sistemlerle donatılmış araçları ile üst düzey ithalat ve ihracat yük taşımacılığı hizmeti verir. Müşterilerimizle karşılıklı mutabakat sonucunda hazırladığımız taşımacılık sözleşmesi ilkelerine bağlı kalarak nakliye operasyonlarının her anını titizlikle yürütmekteyiz. 

Sık Sorulan Sorular

1. Ürdün parsiyel nakliye nasıl yapılır?

Ürdün parsiyel nakliye hizmeti müşterilerimizden aldığımız yüklerin aynı güzergahtaki noktalara teslim edilmesiyle yapılır. Parça nakliyesi olarak da adlandırılan bu hizmet müşterilerimizin tasarruf etmesini sağlar. 

2. Ürdün nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Ürdün nakliye fiyatları belirlenirken belli başlı kıstaslar göz önünde bulundurulur. Bunlar arasında görev alacak personel sayısı, yük ağırlığı, teçhizatlar, sigorta durumu ve mesafe yer alır.                 

Ürdün Gemi Nakliye

Ürdün, Asya kıtasında yer alan önemli bir ticaret merkezidir. Ülkemiz ile Ürdün arasında imzalanan ikili ticaret anlaşmaları ile de iki ülke arasında ithalat ve ihracat önemli ölçüde yapılmaktadır. İki ülke arasında en kısa ticaret ulaşımı ise deniz yolu taşımacılığı ile yapılmaktadır. Rota Logıstıcs olarak Ürdün nakliye hizmetlerinde konteyner ile deniz yolu taşımacılığını en iyi şekilde sağlamaktayız.

Deniz yolu ile ulaşımda operasyonlarımız ile her türlü nakliye işleminizi özel konteynerler vasıtası ile sigortalı ve her türlü soruna karşı teminatlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Ürdün limanlarına yapılacak olan nakliye işlemleri ortalama 15 gün sürmektedir. Güvenli ve uygun ulaşımın merkezi olan Rota Logıstıcs en iyi araç donanımları ile nakliye işlemlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır.

Ürdün'e Nakliye Nasıl Yapılır

Deniz aşırı ülkeler arasında en az maliyetli nakliye işlemi deniz yolu ile yapılmaktadır. Gemi ile yapılan nakliye işlemlerinde tonlarca ağırlığında yük kolay bir şekilde bir yerden bir yere yapılmaktadır. Ürdün gemi nakliye konusunda hizmet veren rota Logıstıcs bu alanda yaş meyve, sebze, kuru gıda, teknolojik ürün ve daha birçok ürün transferini gerçekleştirmektedir.

İthalat yolu ile alınan ya da ihracat yolu ile Ürdün'e satılan ürünlerin niteliğine ve boyutuna göre nakliye işlemleri konteyner kiralama ya da firmamız tarafından belirlenecek başka bir konteyner ile yapılmaktadır. Ürdün ile yapılacak olan taşımacılık ve nakliye hizmetlerinde gemi ile daha fazla ürün gönderimi sağlanmaktadır. Buda hem zamandan hem de maliyetten önemli tasarruf yapılmasını sağlamaktadır.

Ürdün - Türkiye Konteyner ile Nakliye

Konteynerler farklı ölçülerde bulunmaktadır. Taşınacak olan ürünün niteliğine ve boyutuna göre konteyner en güvenli depolama ve transfer işlemi için olanak sağlamaktadır. Rota Logıstıcs konteyner ile nakliye konusunda sigortalı ve güvenli bir nakliye hizmet sunarak ürünlerinizin güvenliğini sağlamaktadır.

Konteynerler sayesinde Ürdün nakliye hizmetleri oldukça kolay bir hal alırken aynı anda binlerce ürünün taşınması fayda sağlamaktadır. Rota Logıstıcs Ürdün nakliye firmaları içinde kendi özel konteynerleri ve ulaşım operasyonları ile limana transfer ve yükleme gibi tüm operasyonları profesyonel şekilde yerine getirmektedir.

Ürdün Gemi ile Nakliye Fiyatları

Gemi ile yapılan nakliye işlemleri dünya üzerindeki en güvenilir taşımacılık işlemlerinden birisidir. Gemi ile yapılan nakliye işlemleri diğer alternatif nakliye işlemlerine göre çok daha düşük maliyetli ve çok daha güvenilir olmaktadır. Rota Logıstıcs olarak gemi ile Ürdün'e nakliye konusunda en uygun fiyat ile çok daha güvenilir olmaktadır. 

Ürdün Konteyner Limanları

  • Aqaba Limanı
Whatsapp'tan Yazın.