Lübnan'a Güvenilir Ve Hızlı Nakliye

Türkiye'nin sık ticaret yaptığı ülkelerden birisi olan Lübnan, deniz yolu taşımacılığı ile nakliyenin gerçekleştirebileceği bir bölgedir. Hem güvenilir hem de daha ekonomik olan denizyolu taşımacılığı sayesinde Lübnan'a yapılan ticari faaliyetler büyük ölçüde kolaylaşabilir.

Lübnan beirut limanı konteyner taşımacılığı Rota Lojistic

Lübnan'a Nakliye Yapan Firmalar

Lübnan nakliye firmaları sayıca fazla olsa da hızlı ve güvenilir ekibi ile dünyanın birçok bölgesine taşımacılık yapan firmamız diğerlerinden ayrılmaktadır. Deniz yolu taşımacılığının iki ülke arasında güvenli karasuları arasında yapılması, paketlemenin özenli ve takipli şekilde yapılması; firmamızın çok fazla talep almasına yardımcı olmaktadır. Lübnan’a gönderilecek malzemelerin deniz yolu taşımacılığı aracılığı ile kolay yapıldığı ülkelerden bir tanesidir ve Rota Logistik olarak uzun yıllardır bu hizmeti yürütmekteyiz

Lübnan'a Konteyner Taşımacılığı

Lübnan'a gönderilecek olan konteynerlerin en kısa sürede ilgili rotaya teslim edilmesi firmamız tarafından gerçekleştirilir. Denizyolu konteyner taşımacılığı zor, ancak deniz yolu ile güvenli ve diğer yöntemlere kıyasla çok daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkar.

Bireysel ya da kurumsal müşteriler ile anlaşmaya bağlı olarak teslim alınan kargoların konteynerler halinde düzenli bir şekilde gemi içerisinde yerleştirilmesi ve tasnif etmesi süreçlerini başarı ile yürümekteyiz.

Akdeniz ülkelerinden birisi olan Lübnan, ticari deniz taşımacılığının ülkemizden en çok yapıldığı ülkeler arasındadır. Daha hızlı ve daha güvenli taşımacılık için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir ve nakliye süreçleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Lübnan konteyner nakliye süreçleri tamamen tarafımızdan hızlı şekilde yürütülür.

Liman Taşımacılığında Profesyonel Servis

Lübnan nakliye sırasında, müşterinin nakliye firması ile iletişimi oldukça önemlidir. Kargoların durumu, teslim alacak müşteri ile olan ticari faaliyetlerin devamı için fayda sağladığından; düzgün şekilde tasnif ettiğimiz ve takibini sağladığımız kargolar ile ilgili düzenli şekilde sizleri bilgilendiriyor.

Hava muhalefeti ya da ekstrem durumlar gelişmediği sürece destinasyona belirtmiş olduğumuz zaman dilimi içerisinde malzemelerinizin teslimini yapabiliyoruz.

Uzun Süreli Uygun Fiyatlı Hizmet

Lübnan'a deniz yolu taşımacılığı sayesinde  konteyner taşımacılığı ile uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz kurumsal müşterilerimiz ve referanslarımız bulunuyor. Özellikle tekstil, inşaat ürünleri ve tıbbi malzemeler konusunda iki ülke arasında gelişmiş bir ticaret ağı bulunuyor. Teslimatın zamanında sağlanmasının ülkeler arasındaki iletişimi de etkilediğini bildiğimizden ne kadar ciddi bir iş yapığımızın farkındayız.

Hem güvenilir hem de diğer firmalara kıyasla çok daha makul ücret politikamız ile uzun süreli müşterilerimize servis vermekten memnuniyet duymaktayız. Akdeniz'de yer alan deniz yolu taşımacılığı ile nakliye sağladığımız birçok ülke de ziyaret ettiğimiz limanlara sahiptir. Birçok ülke için nakliye taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz.

Lübnan Konteyner Limanları;

  • Tripoli Limanı
  • Beirut Limanı

Lübnan Nakliye Fiyatları, taşıması gerçekleşecek malzemlerin türüne, müşterimiz tarafından istenecek konteyner cinsine, yükleme yapılacak adresin çıkış yapacak limana olan uzaklık mesafesine ve Lübnan konteyner nakliye için gemi seferlerine göre değişkenlik göstermektedir

Türkiye İstanbul Ambarlı Liman>Lübnan>Beirut Liman

40Hc konteyner için 3.000 Usd

20 Dc konteyner için 1.700 Usd

 

 

Lübnan Konteyner Nakliye Nedir? malzemelerin yükleneceği adres firmamız ile paylaşıldıktan sonra istediğiniz konteyneri adresinize getiriyoruz, konteyneri yükledikten sonra çıkış yapacağımız limana götürüp gümrüklü sahaya bırakıyoruz akabinde gümrükçünü  ihracat beyannamesini düzenliyor, düzenlediği ihracat beyannamesini bize iletiyor, müşterimiz yükleme talimatını doldurması için bir form iletiyoruz, ilettiğimiz formu eksiksiz doldurup tekrar müşterimiz bize formu iletiyor, sonrasında yükleme talimatı doğrultusunda konşimento draftı hazırlıyoruz, hazırladığımız draftı müşterimize gönderip onayını aldıktan sonra gemi kalkış yaptıktan sonra konşimento basımını gerçekleştiriyoruz

Whatsapp'tan Yazın.