Hindistan'a Güvenilir ve Verimli Nakliye Hizmetleri: Rota Lojistik ile Taşımacılığın Keyfini Çıkarın

Uluslar arası Nakliye, ihtiyaç duyulan kaynakların istenilen yere ve zamanında ulaştırılmasına verilen addır. Artan kaynak talebi ile nakliyenin önemi her geçen gün daha da artmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi taşınacak olan ürünün daha hızlı ve daha iyi biçimde taşınmasına olanak sağlamıştır. Uluslar arası Nakliye, kısa mesafeler arasında yapılabileceği gibi uzun mesafeler arasında da yapılabilmektedir.

Hindistan Nakliye Firması Rota Lojistic

Hindistan-Türkiye Arası Nakliye

Lojistikte olan değişim ve gelişimler ülkeler arası taşımacılığa olanak tanımıştır. Ülkeler arası yapılan nakliyelerden birisi de Türkiye- Hindistan arası nakliyedir. Hindistan dünyanın en büyük yedinci ülkesidir. Ayrıca nüfus olarak da en kalabalık ikinci ülkesidir. Yoğun nüfusu nedeniyle, ürüne olan talep de fazladır. Hindistan'a nakliye sürekli olarak yapılmaktadır.

Türkiye'den Hindistan'a boru, cam, pencere, plastik malzeme, cam malzeme, tekstil ürünleri, sağlık ürünleri, el aleti, elektrik malzemesi, taş ürünü, tehlikeli madde, temizlik ürünü en çok taşınan şeyler arasında yer alır.

Hindistan Nakliye İlleri

Hindistan yirmi sekiz eyalete sahiptir ve yedi adet birlik bölgesi vardır. Bütün ülkeyi cumhurbaşkanı yönetmektedir. Bütün birlik ve eyaletlere dağıtım yapılabilmekte, her yere ürünler güvenli ve hızlı bir biçimde ulaştırılabilmektedir.

En çok nakliye yapılan Hindistan illeri: Mumbai, Yeni Delhi, Bengaluru, Kalküta, Indore, Agra, Nashik, Faridabad, Chennai, Ahmedabad, Nagpur, Varanasi, Haydarabad, Surat, Pune, Kanpur.

Hindistan Türkiye Arası Nakliye Fiyatları

Türkiye Hindistan arası uluslar arası  nakliye yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi nakliye fiyatlarıdır. Fakat bu konuda kesin bir fiyat vermek imkansızdır. Hindistan Türkiye nakliye fiyatları çeşitli illere, çeşitli mesafelere yapıldığı için mesafelere göre fiyatlar da değişmektedir. Hindistan'ın çok büyük bir ülke olması nedeniyle çeşitli limanlara yapılan nakliyat fiyatlarında da büyük farklar olabilmektedir.

Hindistan Nakliye Firmaları

Hindistan Türkiye arası nakliye yapmak isteyenlerin karşısına birçok nakliye firması çıkmaktadır. Hindistan nakliye firmaları konusunda tecrübe büyük önem taşımaktadır. Bu konuda tecrübesi olan firmaları seçmeniz sizin açınızdan avantajlı olacaktır.

Bu konuda Rota Logıstıcs Hindistan taşıma, Hindistan parsiyel ve Hindistan lojistik hizmeti sunmaktadır. Ayrıca K1, R1 ve R2 Belgesi'nin vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje taşımacılığı konusunda müşterilerine en hızlı ve güvenli hizmeti vermektedir.

Hindistan- Türkiye Deniz Yolu Taşımacılığı

Hindistan- Türkiye arası taşımacılık yaparken deniz yolu da kullanılabilmektedir. Hindistan nakliye konusunda Rota Logıstıcs, komple ve parsiyel gemi konteyner taşımacılığı, gemi kargo nakliyat, konteyner nakliye ve navlun hizmetleri düzenlemektedir. Hindistan'da bulunan güçlü acenteleri sayesinde hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti vermektedir.

Hindistan Konteyner Limanları

  • Haldia Limanı
  • Calcutta Limanı
  • Krishnapatnam Limanı
  • Madras Limanı
  • Tuticorin Limanı
  • Cochin Limanı
  • Nhava Sheva Limanı
  • Ahmedabad Limanı
  • Pipavav Limanı

Türkiye Hindistan Nakliye Fiyatları, hakkında merak edilen sorular arasında gelmektedir. Hindistan konteyner fiyatını belirlerken çıkış limanı ve özellikle malzemelerin tahliye edileceği liman çok önemlidir.

İstanbul liman, Hindistan nhava sheva 20 dc konteyner fiyatı 1200 usd

İstanbul liman, Hindistan nhava sheva 40 hc kontyer fiyatı 980 usd 

 

Hindistan İstanbul Türkiye gemi nakliyesi ile jebel ali liman aktarmalı olarak transit süremiz hava ve deniz müseadeli ortalama 29 gün sürmektedir. Bazı durumlarda bu süre uzayabilir

Whatsapp'tan Yazın.