Kanada Gemi Nakliye

Kanada nakliye, seçiminde ağırlıklı olarak konteyner taşımacılığı tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebepleri ekonomik nakliye fiyatı, transit sürenin kısalması, çok daha fazla hacimli malzemelerin taşınabilmesine olacak sağlaması gibi önemli faktörler vardır.

Rota Lojistik uluslararası denizyolu taşımacılığıyla çok sayıda ülkeye yük taşımacılığı sağlamaktadır. Kanada da bu ülkelerin başında gelmektedir. Kuzeyde yer alan bu ülkeye taşımacılığın en uygun yolu denizyoludur. Kanada nakliye işlemleriniz için güvenilir adresiniz olan firmamız size taşımacılığınızda tüm lojistik hizmetlerini sağlamaktadır.
Kanada nakliye sisteminde konteyner taşımacılığı kullanılır. Parsiyel taşımacılığın da mevcut olduğu bu sistemde kaliteli ve uygun taşımacılık hizmeti gerçekleşir. Gümrük evrakları başta olmak üzere uluslararası ticarette gerekli olan tüm evrakların tamamlanmasında çalışma arkadaşlarımız tarafınıza rehberlik eder ve işlemlerinizi daha basit bir hale getirir.
Denizyolu taşımacılığı ile gerek Türkiye gerek Kanada’da birçok limana ulaşım sağlanmaktadır. Özellikle Kanada’nın ikinci büyük kenti olan Montreal bu taşımacılıkta liman görevi üstlenen bir merkezdir. Montreal Türkiye’den çıkacak olan konteyner gemisinin ulaşabileceği en erken limana sahip olup aynı zamanda da ülke içerisine dağıtımda oldukça sağlıklı bir ulaşım ağına sahiptir.

Rota Lojistic Kanada Taşımacılık Hizmeti


Rota Lojistik Türkiye-Kanada denizyolu taşımacılığı için güvenilir ve kaliteli hizmet sağlar. Nakliyat işlemi konteyner gemileri tarafından gerçekleşir. Bu gemiler uluslararası standartlara uygun ağır yük gemileridir. Pek çok yük türünün taşınması için elverişlilerdir. 
Kuru gıda, elektronik ürünler, besi ürünleri, hammadde, tekstil ürünleri, tıbbi ürünler ve daha çok sayıda ürün konteyner gemilerinde uluslararası sınırlarda taşınabilir. Kanada nakliye hizmetinde de gümrük sınırlarını aşmayan tüm ürünlerle taşımacılık faaliyetini sürdürebilirsiniz.
Denizyolu taşımacılığıyla limandan limana teslim, ağır tonaj taşımacılığı, Intermodal taşımacılık, transit taşımacılığı ve benzeri taşımacılıklar gerçekleştirilmektedir. Konteyner taşımacılığı ile hızlı, pratik ve güvenli bir taşımacılık sisteminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu taşımacılığın tüm avantajları ve firmamızın size sunduğu hizmetler bağlamında ticaretinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kanada Nakliye Hizmeti


Kanada nakliye hizmeti ağır yük gemileriyle sağlanır. Konteyner bazında ilerleyen taşımacılık hizmeti uluslararası boyuttadır. Firmamız uluslararası taşımacılık hizmetlerinde prestij sahibi olup hizmet politikası bağlamında geniş bir alanda hizmet sağlar. 
Kanada’ya gerçekleştirilen nakliye hizmeti başta Ro-Ro limanları olmak üzere yük taşımacılığına uygun limanlardan yapılmaktadır. Kanada nakliye fiyatları ise fiyat tarifesini etkileyen unsurlar üzerinden belirlenir. 
•    Lojistik firmamız sizin adınıza yürüteceği bu taşımacılık hizmetinde rehberlik sağlar. Uluslararası ticarette taşımacılığı etkileyecek;
•    Ülkelerin coğrafi konumunun süreye etkileri,
•    Ticaret yapmayı planladığınız ülkelerin güncel ve aktif liman bilgileri,
•    Yurt dışı ulaşım altyapısı,
•    Yük gemilerinin aktarma limanları,
•    Gümrük süreci ve daha pek çok faktör tarafımızca takip edilmekle beraber taşımacılık süreci profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Kanada nakliye hizmetleri içerisinde firmamız denizyolu taşımacılığı hizmetlerinin tümünü sağlamaktadır. Taşımacılıkla ilgili merak ettiğiniz tüm detayları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Kanada Denizyolu Taşıma Hizmetleri


Türkiye üzerinden Kanada’ya gönderilecek tüm yük taşımacılığı Rota Lojistik ile denizyolu üzerinden sağlanır. Çeşitli yük limanlarından gerçekleştirilen bu uluslararası taşımacılık Kanada’da özellikle Montreal kentine ulaştırılır. Uluslararası denizyolu taşımacılığının limanı olan Kanada Montreal nakliye merkezi oldukça popülerdir.
Kanada’ya yük taşınmasında denizyolunun tercih edilmesinin birçok nedeni olmakla birlikte denizyolu taşımacılığının pek çok avantajı bulunuyor. Bunlar;
•    Diğer taşıma yollarına (demiryolu, karayolu ve havayolu) göre denizyolu daha az maliyetle ulaşım sağlar.
•    Ağır yük gemisi ile tonlarca yük tek seferde taşınır.
•    Güvenli bir lojistik seçeneğidir.
•    Çok sayıda ülkeye yük taşımada tercih edilebilecek bir yoldur ve sınırlı değildir.

Rota LojisticTaşıma


Rota lojistik siz değerli müşterilerimizin taşımacılık ve lojistik hizmetini sağlamaktadır. Amerika'nın kuzeyinde yer alan Kanada’ya taşımacılık ve lojistik hizmetine ağırlık veren Rota Lojistik’in ağırlık vermesindeki öncü nedenleri ülkenin gelişmiş ekonomisi, yaşam standartlarının yüksek olması ve yoğun nüfuslu olmasıdır.Siz değerli müşterilerimizin lojistik hizmetimizde memnuniyeti sağlamak ve devamlılığı sürdürmek hedeflenmektedir. 
Türkiye- Kanada bağlamında gerçekleştireceğiniz taşımacılıkta sizler adına en uygun ve en kaliteli standartları oluşturduk. Yükünüzün güvenliği ve taşımacılığınızın profesyonelce iletimi için entegre hizmet ağımızla sizler için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ayrıca fiyatlar hakkında merak ettiklerinizi ve Türkiye Kanada konteyner fiyatları hakkında tüm detayları bizimle iletişime geçerek dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.
Kanada hem ticari hemde ekonomik olarak uluslararası düzeyde bölgeye mal gönderimini ve kargolamada büyük düzeyde kolaylık sağlıyor. Rota lojistik geleneksel lojistik çözümler yerine çağımıza ayak uydurarak yeni nesil entegre ve çok yönlü lojistik anlayışına sahip alanında lider firmadır.

Kanada Nakliye Fiyatını belirlerken siz değerli müşterilerimizden bazı detayları talep ediyoruz. Bu detayları aşağıda bulabilirsiniz

  1. Yükleme Yeri Açık Adresi 
  2. Kanadaya Gidecek Olan Malzemelerin Tahliye Limanı
  3. Malzeme Cinsi 
  4. Malzeme Ağırlığı
  5. Yükleme Yapılacak Konteyner Cinsi ( 20 DC + 40 DC - 40 HC vs)
  6. Planlanan Yükleme Tarihi

Bu bilgiler firmamız ile paylışıldıktan sonra net fiyatı iletebiliriz

Ortalama Kanada nakliye fiyatları

20 Dc konteyner için Istanbul ambarlı liman>Kanada montreal liman : 5000 Usd

40 Hc konteyner için Istanbul ambarlı liman>Kanada montreal liman : 7000 Usd

Net fiyatlar için mutlaka bizimle iletişime geçiniz

 

 

Kanada Gemi Nakliye süreçleri hava ve deniz müsaadeli olarak değişmektedir.

İstanbul Ambarlı Limanı  - Kanada montreal limanı ortalama transit süre 30-35 gün sürmektedir.

Mersin Limanı - Kadana montreal limanı ortalama transit süre 30-38 gün arası sürmektedir

 

Kanada montreal limanı için parsiyel taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır

Parsiyel taşımacılık için çıkış limanlarımız İstanbul ambarlı limanı, İzmir aliaga limanı ve Mersin limanı olmaktadır.

Her hafta Kanada montreal limanına düzenli çıkışlarımız bulunmaktadır.

 

Kanada toronto nakliye fiyatı, taşımacılığı yapılacak malzeme cinsi,ağırlığı, konteyner ekipman cinsi, yükleme adresi, varış adresi gibi bellirli bilgiler verildikten sonra net navlun fiyatını oluşturabiliriz. Kanada montreal limanından sonra toronta şehirine genelde demiryolu taşımacılığı ile sevki yapılır.

Kanada Toronto Nakliye Fiyatı Aşağıda Verilmiştir 

  • İstanbul - Kanada Toronto 40 Hc veya 40 Dc  Konteyner Fiyatı : 9.500 Usd
  • Mersin - Kanada Toronto 40 Hc veya 40 Dc  Konteyner Fiyatı : 9.800 Usd
  • İzmir - Kanada Toronto 40 Hc veya 40 Dc  Konteyner Fiyatı : 9.600 Usd

 

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için mutlaka iletişime geçmenizi rica ederiz

 

 

Whatsapp'tan Yazın.