Katar Nakliye

Ortadoğu’nun ticaret bakımından zengin olması ve son zamanlarda yabancı ülkeler ile ticaret faaliyetlerinin artması bu bölgelere olan uluslar arası nakliyat ihtiyacını arttırmış durumdadır. Bu bölgelere olacak olan dış ticaret bağlantılarında en önemli unsurlardan biri uluslar arası nakliye olmaktadır.

Firmalar deniz yolu taşımacılığı veya uluslararası  kara yolu tercihlerini yükün cinsine, tonajına ve niteliklerine göre belirledikten sonra fiyat etkenlerini de göze alarak nakliye hizmetleri verilmektedir. Genel olarak dünyanın birçok farklı ülkesine hem ihracat hem de ithalat yükleri taşıyan firma aynı zamanda tüm müşteri işlemlerini de yerine getirmektedir. Katar nakliye hizmetleri de son derece hızlı ve uygun fiyata yapılmaktadır. 

Katar Nakliye Hizmetleri

Öncelikle planlı bir şekilde yapılması gereken nakliye işlemi hem müşteri hem de firma arasında koordineli bir şekilde çalışma yapılarak sonlandırılmaktadır. Genelde katar nakliye hizmetlerinde çok uzun yıllardır aktif bir şekilde düzenli olarak, denizyolu taşımacılığı yapılmaktadır.

Ortadoğu ülkelerine yapılan taşımacılık hizmetlerinde her açıdan deneyim sahibi olup, müşterilere gerekli destek verilmektedir. Katar nakliye hizmetlerinde kesintisiz ve zamanında hizmet seçenekleri sunulmakta, gerekli olan zamanlarda da müşteri isteklerine göre zamanlama daha da kısa sürelere düşmektedir.

Ortadoğu bölgelerinde son zamanlarda ortaya çıkan siyasi faaliyetler, birçok ülkeyi birbirinden uzaklaştırırken, bazı ülkeleri de yakınlaştırmaktadır. İşte bu süreçte Türkiye ve Katar arasındaki yakınlığa bağlı olarak ticaret yollarında da çok büyük kolaylıklar ortaya çıkmıştır. 

İki ülke arasında vizelerin kalkmış olması ve aynı zamanda ticaret hacminin de artması bu bölgeye olan ticaret yoğunluğunu arttırmaktadır.

Genelde katar nakliye firmaları arasında en deneyimli ve bu işi en iyi şekilde yerine getiren firmalar tercih edilmektedir. Hem müşterinin tüm beklentilerine karşılık verecek yapıda olmaları hem de müşteriden iş yükünü almaları firmanın çok fazla tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Katar Denizyolu Taşımacılığı

Genel olarak baktığımız zaman denizyolu taşımacılığı alanında  profesyonel olan Rota Logıstcs, Katar’da bulunan Hamad Liman’ına çok sık konteyner taşımacılığı yapmaktadır. Her çeşit ürün için farklı seçeneklerde 20 DC, 40 DC ve reefer konteyner taşımacılığı yapılmaktadır. Aynı zamanda denizyolu taşımacılığında evrak işleri ve gümrük işleri gibi tüm süreçlerde müşteriye destek sağlanmaktadır.

Konteyner taşımalığında en uygun seçenekler ile en kısa sürede yük teslimi gerçekleştirilmektedir. Bu konuda katar gemi nakliye kapmasında son derece kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktadır. Verilen hizmetlerde daima en uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Tüm bunlara bağlı olarak, güçlü araç filosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilmesi gereken firma ROTA LOGISTICS olmaktadır. 

  • Katar Konteyner Limanları
  • Doha Limanı
  • Hamad Limanı
Whatsapp'tan Yazın.